Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, konvertovat, zobrazit, změnit, vytvořit, editovat, rozbalit soubor s příponou xhtm (Internet a web)

Přípona souboru xhtm

Soubory s koncovkou .xhtm obsahují web stránku vytvořenou v rozšiřitelném hypertextovém značkovacím jazyce (anglická zkratka: extensible hypertext markup language). XHTM stránka má strukturu xml dokumentu. První verze XHTML (verze 1.0) byla vyvinuta v roce 2000 konsorciem W3C. Lze ji editovat v běžných textových editorech podporujících čistý text (plain/text) a zobrazovat ve všech běžných webových prohlížečích.

Význam slova, termín, co je to xhtm? Jak a v čem přehrát, konvertovat, zobrazit, změnit, vytvořit, editovat, rozbalit soubor s příponou xhtm (Internet a web)

Souborový formát: xhtm

Jak přehrát, spustit, rozbalit soubor s příponou .xhtm?

V čem konvertovat, importovat, zobrazit soubor s koncovkou .xhtm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, změnit, exportovat soubor formátu xhtm?

Prohlížeče
Google Chrome
Chromium
Microsoft Edge
Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Editace jako text:
PSPad (Windows, freeware)
NotePad
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu xhtm s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona xhtm je v sekci Internet a web

Klíčová slova: v čem upravit, co znamená xhtm?, .XHTM, zkratka xhtm, převod souborů, formát souboru, význam slova, koncovka souboru xhtm, jak změnit, co to je xhtm?, jak editovat, informace, jak otevřít, souborový formát, export, přípona souboru xhtm, druhy souborů, jak komprimovat

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát xhtm? Jak přehrát xhtm soubor, resp. jak zobrazit xhtm soubor.

Znáte pojem Obří slalom? Znáte výraz Olovnice? Znáte význam termínu Rula? Víte, co je to Náhlá smrt?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xhtm. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde