Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, rozbalit, vytvořit, převést, otevřít, exportovat, změnit soubor s příponou r10 (Komprimace dat)

Přípona souboru r10

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r10 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 12. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r09 a případný následující .r11. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r10? Jak a v čem přehrát, rozbalit, vytvořit, převést, otevřít, exportovat, změnit soubor s příponou r10 (Komprimace dat)

Souborový formát: r10

Jak přehrát, editovat, změnit soubor s příponou .r10?

V čem rozbalit, importovat, vytvořit soubor s koncovkou .r10?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, převést, upravit soubor formátu r10?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální.

Zaujal vás formát, koncovka souboru r10? Potom se o definici podělte s rodinou a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona r10 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: co to je r10?, export, přípona souboru r10, v čem spustit, co znamená r10?, wiki, .r10, jak vytvořit r10, jak komprimovat, v čem upravit, jak přehrát, informace, formát souboru, jak převést, editace, čím zobrazit, převod souborů, koncovka souboru r10

Teď už víte Na co se používá souborová přípona r10? Jak přehrát r10 soubor, resp. jak zobrazit r10 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Argot? Znáte význam termínu Holotropní dýchání? Víte, co je to Asketický? Znáte pojem Indiánský běh?

Vybrané formáty a přípony souborů

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r10. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.