Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, rozbalit, exportovat, importovat, otevřít, přehrát, upravit soubor s příponou r10 (Komprimace dat)

Přípona souboru r10

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r10 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 12. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r09 a případný následující .r11. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r10? Jak a v čem zobrazit, rozbalit, exportovat, importovat, otevřít, přehrát, upravit soubor s příponou r10 (Komprimace dat)

Souborový formát: r10

Jak zobrazit, prohlížet, upravit soubor s příponou .r10?

V čem rozbalit, vytvořit, exportovat soubor s koncovkou .r10?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, importovat, editovat soubor formátu r10?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Chyby vyhrazeny.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem r10 s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru r10 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak komprimovat, koncovka souboru r10, jak změnit, export, jak vytvořit r10, co znamená r10?, převod souborů, jak otevřít, wiki, prohlížení, spuštění souboru, v čem spustit, formát souboru, jak přehrát, informace, jak konvertovat, Komprimace dat, import

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou r10? Jak přehrát r10 soubor, resp. jak zobrazit r10 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Ebola? Víte, co je to Laminární box? Víte, co je to Zoom? Znáte význam termínu Náprstek?

Výběr náhodných koncovek souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r10. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.