Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, spustit, konvertovat, exportovat, prohlížet, komprimovat, zobrazit soubor s příponou r10 (Komprimace dat)

Přípona souboru r10

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r10 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 12. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r09 a případný následující .r11. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r10? Jak a v čem vytvořit, spustit, konvertovat, exportovat, prohlížet, komprimovat, zobrazit soubor s příponou r10 (Komprimace dat)

Souborový formát: r10

Jak vytvořit, upravit, zobrazit soubor s příponou .r10?

V čem spustit, přehrát, konvertovat soubor s koncovkou .r10?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, exportovat, importovat soubor formátu r10?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony r10 sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru r10 patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: jak přehrát, Komprimace dat, formát souboru, Komprimace dat, jak převést, jak rozbalit, import, .R10, v čem upravit, prohlížení, jak komprimovat, jak konvertovat, informace, jak vytvořit r10, .r10, přípona souboru r10, spuštění souboru, jak editovat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou r10? Jak přehrát r10 soubor, resp. jak zobrazit r10 soubor.

Víte, co to je Systolický tlak? Znáte výraz Alternativa? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fiskální politika Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Alergen

Další vybrané souborové koncovky

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r10. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.