Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hh

Soubor s příponou .HH obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje definici konstant, proměnných a funkce používané jinými soubory projektu do kterých se hh soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor uvedeného typu lze editovat v běžných textových editorech, mnohem lepší použít komplexní nástroje zvýrazňují syntaxi a odhalující některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hh? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hh

Jak otevřít soubor s příponou .hh?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .hh?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .hh?

Kompilace, spuštění
Borland C++Builder
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Definici souborového formátu hh můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru hh je v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: import, koncovka souboru hh, spuštění souboru, význam slova, jak přehrát, informace, co to je hh?, .hh, co znamená hh?, wiki, čím zobrazit, souborový formát, jak otevřít, přípona souboru hh, v čem upravit, export, Zdrojové kódy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou hh? Jak přehrát hh soubor, resp. jak zobrazit hh soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo SAP Pamatujete si definici pojmu Kustovnice? Vzpomněli byste si na význam slova Selfie? Znáte pojem Rukola?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hh. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.