Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, exportovat, upravit, přehrát, převést, importovat, komprimovat soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hh

Soubor s příponou .HH obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje definici konstant, proměnných a funkce používané jinými soubory projektu do kterých se hh soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor uvedeného typu lze editovat v běžných textových editorech, mnohem lepší použít komplexní nástroje zvýrazňují syntaxi a odhalující některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hh? Jak a v čem editovat, exportovat, upravit, přehrát, převést, importovat, komprimovat soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hh

Jak editovat, zobrazit, komprimovat soubor s příponou .hh?

V čem exportovat, konvertovat, upravit soubor s koncovkou .hh?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, přehrát, změnit soubor formátu hh?

Kompilace, spuštění
Borland C++Builder
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.

Zaujal vás formát, koncovka souboru hh? Potom se o definici podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona hh se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak přehrát, zkratka hh, spuštění souboru, jak editovat, editace, jak komprimovat, čím zobrazit, .HH, import, informace, wiki, jak otevřít, jak konvertovat, Zdrojové kódy, význam slova, export, jak změnit, převod souborů

Teď už víte Co znamená přípona souboru hh? Jak přehrát hh soubor, resp. jak zobrazit hh soubor.

Pamatujete si definici pojmu Hipster? Víte, co je to Rašelina? Znáte pojem Cidlina? Vzpomněli byste si na význam slova Depilátor?

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hh. Každý software má jiné podmínky použití. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.