Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, zobrazit, vytvořit, přehrát, konvertovat, prohlížet, importovat soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hh

Soubor s příponou .HH obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje definici konstant, proměnných a funkce používané jinými soubory projektu do kterých se hh soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor uvedeného typu lze editovat v běžných textových editorech, mnohem lepší použít komplexní nástroje zvýrazňují syntaxi a odhalující některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hh? Jak a v čem editovat, zobrazit, vytvořit, přehrát, konvertovat, prohlížet, importovat soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hh

Jak editovat, komprimovat, importovat soubor s příponou .hh?

V čem zobrazit, otevřít, vytvořit soubor s koncovkou .hh?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, přehrát, změnit soubor formátu hh?

Kompilace, spuštění
Borland C++Builder
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme.

Sdílejte text hh s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona hh patří do kategorie Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak převést, jak otevřít, prohlížení, souborový formát, Zdrojové kódy, .hh, formát souboru, import, čím zobrazit, v čem upravit, export, .HH, co to je hh?, Zdrojové kódy, jak vytvořit hh, jak komprimovat, přípona souboru hh, spuštění souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát hh? Jak přehrát hh soubor, resp. jak zobrazit hh soubor.

Znáte pojem Stavební spoření? Pamatujete si definici pojmu Grenadina? Znáte výraz Renta? Znáte pojem Tonik?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hh. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.