Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Přípona souboru dat

Soubor s příponou .dat obecně obsahuje data. Ta mohou být v různých formátech - záleží na konkrétní aplikaci která soubor využívá.

Význam slova, termín, co je to dat? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Souborový formát: dat

Jak otevřít soubor s příponou .dat?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dat?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dat?

Různé formáty, různé specifikace

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to dat? s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru dat se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, co to je dat?, Ostatní soubory, jak konvertovat, export, čím zobrazit, koncovka souboru dat, jak převést, jak vytvořit dat, .dat, jak přehrát, .DAT, Ostatní soubory, spuštění souboru, editace, souborový formát, informace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru dat? Jak přehrát dat soubor, resp. jak zobrazit dat soubor.

Znáte význam termínu Freska? Víte, co to je Animozita? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Černá díra? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hepa filtr

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dat. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.