Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, spustit, prohlížet, zobrazit, editovat, komprimovat, upravit soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Přípona souboru dat

Soubor s příponou .dat obecně obsahuje data. Ta mohou být v různých formátech - záleží na konkrétní aplikaci která soubor využívá.

Význam slova, termín, co je to dat? Jak a v čem přehrát, spustit, prohlížet, zobrazit, editovat, komprimovat, upravit soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Souborový formát: dat

Jak přehrát, otevřít, upravit soubor s příponou .dat?

V čem spustit, převést, prohlížet soubor s koncovkou .dat?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, zobrazit, konvertovat soubor formátu dat?

Různé formáty, různé specifikace

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to dat? s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Přípona souboru dat je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, informace, zkratka dat, .DAT, formát souboru, jak otevřít, jak změnit, přípona souboru dat, druhy souborů, Ostatní soubory, koncovka souboru dat, v čem upravit, význam slova, editace, .dat, co to je dat?, co znamená dat?, jak vytvořit dat

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou dat? Jak přehrát dat soubor, resp. jak zobrazit dat soubor.

Znáte pojem Google? Znáte význam termínu Pankreas? Víte, co je to Artyčok? Víte, co to je Pergola?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dat. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.