Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, vytvořit, zobrazit, změnit, rozbalit, importovat, komprimovat soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Přípona souboru dat

Soubor s příponou .dat obecně obsahuje data. Ta mohou být v různých formátech - záleží na konkrétní aplikaci která soubor využívá.

Význam slova, termín, co je to dat? Jak a v čem převést, vytvořit, zobrazit, změnit, rozbalit, importovat, komprimovat soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Souborový formát: dat

Jak převést, upravit, komprimovat soubor s příponou .dat?

V čem vytvořit, editovat, zobrazit soubor s koncovkou .dat?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, změnit, přehrát soubor formátu dat?

Různé formáty, různé specifikace

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem dat s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru dat se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, jak konvertovat, jak rozbalit, .dat, jak vytvořit dat, jak editovat, prohlížení, jak otevřít, jak přehrát, formát souboru, wiki, .DAT, čím zobrazit, co to je dat?, zkratka dat, význam slova, druhy souborů, jak změnit

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou dat? Jak přehrát dat soubor, resp. jak zobrazit dat soubor.

Víte, co to je Nostalgie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Atomismus? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tanin? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pasáž?

Často hledané přípony a souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dat. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.