Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, změnit, komprimovat, vytvořit, importovat, prohlížet, otevřít soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Přípona souboru dat

Soubor s příponou .dat obecně obsahuje data. Ta mohou být v různých formátech - záleží na konkrétní aplikaci která soubor využívá.

Význam slova, termín, co je to dat? Jak a v čem exportovat, změnit, komprimovat, vytvořit, importovat, prohlížet, otevřít soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Souborový formát: dat

Jak exportovat, editovat, otevřít soubor s příponou .dat?

V čem změnit, upravit, komprimovat soubor s koncovkou .dat?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, vytvořit, spustit soubor formátu dat?

Různé formáty, různé specifikace

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony dat sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru dat patří do kategorie Ostatní soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, .DAT, prohlížení, jak změnit, jak přehrát, přípona souboru dat, Ostatní soubory, jak komprimovat, spuštění souboru, druhy souborů, koncovka souboru dat, export, jak rozbalit, zkratka dat, jak vytvořit dat, jak otevřít, .dat, jak konvertovat

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou dat? Jak přehrát dat soubor, resp. jak zobrazit dat soubor.

Znáte pojem GIBS? Víte, co je to Populismus? Víte, co je to Spojka? Víte, co je to Dvojhláska?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dat. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.