Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, prohlížet, změnit, rozbalit, konvertovat, exportovat, upravit soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Přípona souboru dat

Soubor s příponou .dat obecně obsahuje data. Ta mohou být v různých formátech - záleží na konkrétní aplikaci která soubor využívá.

Význam slova, termín, co je to dat? Jak a v čem otevřít, prohlížet, změnit, rozbalit, konvertovat, exportovat, upravit soubor s příponou dat (Ostatní soubory)

Souborový formát: dat

Jak otevřít, přehrát, upravit soubor s příponou .dat?

V čem prohlížet, spustit, změnit soubor s koncovkou .dat?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, rozbalit, komprimovat soubor formátu dat?

Různé formáty, různé specifikace

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Tento text (dat) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona dat je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak otevřít, význam slova, jak konvertovat, .dat, .DAT, Ostatní soubory, import, Ostatní soubory, co to je dat?, co znamená dat?, wiki, druhy souborů, koncovka souboru dat, spuštění souboru, informace, v čem upravit, jak změnit, zkratka dat

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu dat? Jak přehrát dat soubor, resp. jak zobrazit dat soubor.

Víte, co to je Křesťanství? Víte, co je to Luxfera? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Brzlík? Znáte pojem Morálka?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dat. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.