Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, prohlížet, importovat, zobrazit, spustit, konvertovat, změnit soubor s příponou eps (Dokumenty)

Přípona souboru eps

Přípona .eps se používá pro dokumenty psané v programovacím jazyce PostScript od firmy Adobe. Přípona .eps, na rozdíl od přípony ps, je určena pro obrázky.

Význam slova, termín, co je to eps? Jak a v čem přehrát, prohlížet, importovat, zobrazit, spustit, konvertovat, změnit soubor s příponou eps (Dokumenty)

Souborový formát: eps

Jak přehrát, upravit, změnit soubor s příponou .eps?

V čem prohlížet, otevřít, importovat soubor s koncovkou .eps?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, zobrazit, převést soubor formátu eps?

GhostScript
GhostView
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to eps? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona eps se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, import, formát souboru, v čem upravit, jak převést, .EPS, Dokumenty, wiki, jak změnit, druhy souborů, jak komprimovat, informace, zkratka eps, .eps, co to je eps?, koncovka souboru eps, jak přehrát, jak rozbalit

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou eps? Jak přehrát eps soubor, resp. jak zobrazit eps soubor.

Znáte pojem Oxidační stres? Víte, co to je Psychopatie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Libeček? Znáte pojem Etopedie?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eps. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.