Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, rozbalit, otevřít, konvertovat, importovat, editovat, spustit soubor s příponou eps (Dokumenty)

Přípona souboru eps

Přípona .eps se používá pro dokumenty psané v programovacím jazyce PostScript od firmy Adobe. Přípona .eps, na rozdíl od přípony ps, je určena pro obrázky.

Význam slova, termín, co je to eps? Jak a v čem převést, rozbalit, otevřít, konvertovat, importovat, editovat, spustit soubor s příponou eps (Dokumenty)

Souborový formát: eps

Jak převést, zobrazit, spustit soubor s příponou .eps?

V čem rozbalit, komprimovat, otevřít soubor s koncovkou .eps?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, konvertovat, upravit soubor formátu eps?

GhostScript
GhostView
Inkscape (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
LibreOffice Draw (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to eps? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru eps patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: .EPS, souborový formát, zkratka eps, co to je eps?, import, spuštění souboru, informace, jak přehrát, jak konvertovat, přípona souboru eps, význam slova, jak převést, převod souborů, druhy souborů, jak změnit, jak vytvořit eps, .eps, v čem spustit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona eps? Jak přehrát eps soubor, resp. jak zobrazit eps soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Ančovička? Víte, co je to UNICEF? Znáte význam termínu Tortellini? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rádlo

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou eps. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.