Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, prohlížet, upravit, změnit, zobrazit, konvertovat, importovat soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Přípona souboru req

Soubor s příponou req obvykle označuje SSL Certificate Request File. Jedná se o soubor s žádostí o certifikát, který je nutné doručit certifikační autoritě pro vygenerování certifikátu elektronického podpisu.

Význam slova, termín, co je to req? Jak a v čem spustit, prohlížet, upravit, změnit, zobrazit, konvertovat, importovat soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Souborový formát: req

Jak spustit, editovat, importovat soubor s příponou .req?

V čem prohlížet, otevřít, upravit soubor s koncovkou .req?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, změnit, přehrát soubor formátu req?

OpenSSL

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální.

Tento text (req) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru req se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak rozbalit, jak otevřít, jak komprimovat, koncovka souboru req, jak změnit, Ostatní soubory, čím zobrazit, .REQ, editace, prohlížení, souborový formát, přípona souboru req, převod souborů, co znamená req?, export, v čem spustit, spuštění souboru, jak konvertovat

Právě jste zjistili Jaký typ souboru má příponu req? Jak přehrát req soubor, resp. jak zobrazit req soubor.

Pamatujete si definici pojmu Tempeh? Víte, co je to Odrůdové víno? Znáte výraz Luteální fáze? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lejch?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou req. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).