Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, otevřít, vytvořit, importovat, exportovat, převést, komprimovat soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Přípona souboru req

Soubor s příponou req obvykle označuje SSL Certificate Request File. Jedná se o soubor s žádostí o certifikát, který je nutné doručit certifikační autoritě pro vygenerování certifikátu elektronického podpisu.

Význam slova, termín, co je to req? Jak a v čem prohlížet, otevřít, vytvořit, importovat, exportovat, převést, komprimovat soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Souborový formát: req

Jak prohlížet, přehrát, komprimovat soubor s příponou .req?

V čem otevřít, editovat, vytvořit soubor s koncovkou .req?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, importovat, konvertovat soubor formátu req?

OpenSSL

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.

Definici souborového formátu req můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Přípona souboru req je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak vytvořit req, jak rozbalit, export, informace, .req, Ostatní soubory, jak změnit, převod souborů, jak převést, v čem upravit, koncovka souboru req, jak otevřít, v čem spustit, význam slova, jak přehrát, wiki, import, co znamená req?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou req? Jak přehrát req soubor, resp. jak zobrazit req soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Acai berry? Víte, co to je Grafen? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pemrlice Vzpomněli byste si na význam slova Karimatka?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou req. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.