Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Přípona souboru req

Soubor s příponou req obvykle označuje SSL Certificate Request File. Jedná se o soubor s žádostí o certifikát, který je nutné doručit certifikační autoritě pro vygenerování certifikátu elektronického podpisu.

Význam slova, termín, co je to req? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Souborový formát: req

Jak otevřít soubor s příponou .req?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .req?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .req?

OpenSSL

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte text req s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona req je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, formát souboru, přípona souboru req, prohlížení, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, spuštění souboru, .req, význam slova, .REQ, co znamená req?, jak přehrát, jak konvertovat, informace, souborový formát

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona req? Jak přehrát req soubor, resp. jak zobrazit req soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Upgrade? Znáte pojem Demokracie? Víte, co je to Blue ray? Znáte význam termínu Lordóza?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou req. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.