Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, vytvořit, importovat, prohlížet, komprimovat, změnit, konvertovat soubor s příponou r05 (Komprimace dat)

Přípona souboru r05

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r05 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 7. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .r04 a případný následující .r06. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r05? Jak a v čem rozbalit, vytvořit, importovat, prohlížet, komprimovat, změnit, konvertovat soubor s příponou r05 (Komprimace dat)

Souborový formát: r05

Jak rozbalit, převést, konvertovat soubor s příponou .r05?

V čem vytvořit, spustit, importovat soubor s koncovkou .r05?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, prohlížet, upravit soubor formátu r05?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených.

Sdílejte text r05 s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona r05 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: co znamená r05?, jak editovat, export, zkratka r05, jak vytvořit r05, co to je r05?, druhy souborů, v čem upravit, jak přehrát, formát souboru, .r05, Komprimace dat, přípona souboru r05, význam slova, jak konvertovat, koncovka souboru r05, import, převod souborů

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou r05? Jak přehrát r05 soubor, resp. jak zobrazit r05 soubor.

Víte, co je to Dioptr? Pamatujete si definici pojmu Pyrám? Vzpomněli byste si na význam slova Adjudikace? Vzpomněli byste si na význam slova Fakturační adresa?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r05. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.