Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, upravit, komprimovat, spustit, importovat, otevřít, vytvořit soubor s příponou z06 (Komprimace dat)

Přípona souboru z06

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z06 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 7. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z05 a případný následující z07. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z06? Jak a v čem zobrazit, upravit, komprimovat, spustit, importovat, otevřít, vytvořit soubor s příponou z06 (Komprimace dat)

Souborový formát: z06

Jak zobrazit, přehrát, vytvořit soubor s příponou .z06?

V čem upravit, exportovat, komprimovat soubor s koncovkou .z06?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, spustit, rozbalit soubor formátu z06?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Líbí se vám definice přípony souboru z06? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona z06 patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: jak změnit, souborový formát, význam slova, koncovka souboru z06, export, v čem spustit, co znamená z06?, čím zobrazit, informace, jak rozbalit, jak otevřít, .z06, formát souboru, editace, Komprimace dat, jak konvertovat, jak přehrát, Komprimace dat

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona z06? Jak přehrát z06 soubor, resp. jak zobrazit z06 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Železná opona? Víte, co je to Stavěcí klíč? Víte, co je to Ájurvéda? Znáte výraz Perlinka?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z06. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.