Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, importovat, převést, otevřít, zobrazit, přehrát, rozbalit soubor s příponou z06 (Komprimace dat)

Přípona souboru z06

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z06 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 7. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z05 a případný následující z07. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z06? Jak a v čem konvertovat, importovat, převést, otevřít, zobrazit, přehrát, rozbalit soubor s příponou z06 (Komprimace dat)

Souborový formát: z06

Jak konvertovat, vytvořit, rozbalit soubor s příponou .z06?

V čem importovat, prohlížet, převést soubor s koncovkou .z06?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, otevřít, spustit soubor formátu z06?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu z06 s vašimi známými a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru z06 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak editovat, v čem spustit, význam slova, převod souborů, co to je z06?, Komprimace dat, .z06, jak změnit, formát souboru, jak rozbalit, v čem upravit, jak otevřít, souborový formát, druhy souborů, Komprimace dat, export, čím zobrazit, co znamená z06?

Kategorie Komprimace dat,  z06, ilustrační obrázek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát z06? Jak přehrát z06 soubor, resp. jak zobrazit z06 soubor.

Znáte význam termínu Screenshot? Víte, co je to Autokláv? Víte, co je to Aminokyselina? Znáte význam termínu Luxfera?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z06. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.