Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, zobrazit, rozbalit, vytvořit, konvertovat, spustit, převést soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Přípona souboru z07

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z07 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z06 a případný následující z08. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z07? Jak a v čem upravit, zobrazit, rozbalit, vytvořit, konvertovat, spustit, převést soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Souborový formát: z07

Jak upravit, importovat, převést soubor s příponou .z07?

V čem zobrazit, prohlížet, rozbalit soubor s koncovkou .z07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, vytvořit, komprimovat soubor formátu z07?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu z07 s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru z07 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: informace, Komprimace dat, přípona souboru z07, export, v čem spustit, jak konvertovat, jak editovat, převod souborů, .z07, spuštění souboru, význam slova, co to je z07?, v čem upravit, jak komprimovat, .Z07, prohlížení, jak přehrát, zkratka z07

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát z07? Jak přehrát z07 soubor, resp. jak zobrazit z07 soubor.

Víte, co je to DPČ? Znáte pojem Čakan? Víte, co je to Parmezán? Znáte význam termínu Nostalgie?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z07. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.