Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, komprimovat, rozbalit, editovat, importovat, vytvořit, změnit soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Přípona souboru z07

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z07 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z06 a případný následující z08. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z07? Jak a v čem prohlížet, komprimovat, rozbalit, editovat, importovat, vytvořit, změnit soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Souborový formát: z07

Jak prohlížet, spustit, změnit soubor s příponou .z07?

V čem komprimovat, zobrazit, rozbalit soubor s koncovkou .z07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, editovat, převést soubor formátu z07?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Tento text (z07) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru z07 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: import, spuštění souboru, význam slova, jak rozbalit, editace, co znamená z07?, formát souboru, wiki, v čem spustit, jak otevřít, .z07, převod souborů, koncovka souboru z07, jak převést, přípona souboru z07, Komprimace dat, prohlížení, export

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona z07? Jak přehrát z07 soubor, resp. jak zobrazit z07 soubor.

Znáte význam termínu DNA? Víte, co je to Volební právo? Znáte výraz Premiéra? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Motto

Výběr formátů a přípon souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z07. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.