Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, zobrazit, převést, vytvořit, přehrát, spustit, editovat soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Přípona souboru z07

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z07 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z06 a případný následující z08. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z07? Jak a v čem konvertovat, zobrazit, převést, vytvořit, přehrát, spustit, editovat soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Souborový formát: z07

Jak konvertovat, prohlížet, editovat soubor s příponou .z07?

V čem zobrazit, exportovat, převést soubor s koncovkou .z07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, vytvořit, rozbalit soubor formátu z07?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu z07 s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru z07 patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: prohlížení, jak přehrát, Komprimace dat, co to je z07?, jak vytvořit z07, .Z07, import, informace, jak změnit, spuštění souboru, v čem upravit, přípona souboru z07, jak konvertovat, druhy souborů, zkratka z07, koncovka souboru z07, v čem spustit, export

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona z07? Jak přehrát z07 soubor, resp. jak zobrazit z07 soubor.

Víte, co to je Šedá ekonomika? Znáte výraz Dyslipidémie? Víte, co je to Mez? Znáte výraz Anarchokapitalismus?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z07. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.