Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, převést, editovat, přehrát, zobrazit, importovat, komprimovat soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Přípona souboru z07

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z07 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 8. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z06 a případný následující z08. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z07? Jak a v čem otevřít, převést, editovat, přehrát, zobrazit, importovat, komprimovat soubor s příponou z07 (Komprimace dat)

Souborový formát: z07

Jak otevřít, exportovat, komprimovat soubor s příponou .z07?

V čem převést, rozbalit, editovat soubor s koncovkou .z07?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, přehrát, změnit soubor formátu z07?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu z07 s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru z07 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak konvertovat, jak editovat, wiki, jak převést, Komprimace dat, editace, v čem upravit, koncovka souboru z07, jak rozbalit, co to je z07?, spuštění souboru, převod souborů, formát souboru, jak komprimovat, jak změnit, čím zobrazit, jak otevřít, význam slova

Právě nyní již víte Co se ukrývá v souborech s koncovkou z07? Jak přehrát z07 soubor, resp. jak zobrazit z07 soubor.

Znáte výraz Ascorutin? Víte, co je to De facto? Víte, co to je Zemská kůra? Znáte význam termínu Sfinga?

Často hledané přípony a souborové formáty

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z07. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).