Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, editovat, konvertovat, zobrazit, importovat, změnit, otevřít soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Přípona souboru z05

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z05 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 6. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z04 a případný následující z06. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z05? Jak a v čem převést, editovat, konvertovat, zobrazit, importovat, změnit, otevřít soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Souborový formát: z05

Jak převést, přehrát, otevřít soubor s příponou .z05?

V čem editovat, exportovat, konvertovat soubor s koncovkou .z05?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, zobrazit, rozbalit soubor formátu z05?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Líbí se vám definice přípony souboru z05? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru z05 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: .z05, export, druhy souborů, v čem spustit, koncovka souboru z05, jak převést, jak komprimovat, editace, co to je z05?, převod souborů, informace, import, význam slova, formát souboru, Komprimace dat, Komprimace dat, zkratka z05, co znamená z05?

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou z05? Jak přehrát z05 soubor, resp. jak zobrazit z05 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Technická výchova? Pamatujete si definici pojmu Nugát? Víte, co je to Android? Znáte pojem Rovník?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z05. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.