Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, změnit, komprimovat, exportovat, spustit, importovat, editovat soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Přípona souboru z05

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z05 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 6. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z04 a případný následující z06. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z05? Jak a v čem převést, změnit, komprimovat, exportovat, spustit, importovat, editovat soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Souborový formát: z05

Jak převést, upravit, editovat soubor s příponou .z05?

V čem změnit, zobrazit, komprimovat soubor s koncovkou .z05?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, exportovat, konvertovat soubor formátu z05?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu z05 s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru z05 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: čím zobrazit, přípona souboru z05, zkratka z05, jak převést, prohlížení, význam slova, co znamená z05?, jak komprimovat, Komprimace dat, formát souboru, převod souborů, jak rozbalit, editace, spuštění souboru, .z05, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona z05? Jak přehrát z05 soubor, resp. jak zobrazit z05 soubor.

Znáte pojem Smrtnost? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Káva Americano? Víte, co je to ScioŠkola? Vzpomněli byste si na význam slova Atomismus?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z05. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.