Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, importovat, vytvořit, převést, zobrazit, exportovat, komprimovat soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Přípona souboru z05

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z05 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 6. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z04 a případný následující z06. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z05? Jak a v čem přehrát, importovat, vytvořit, převést, zobrazit, exportovat, komprimovat soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Souborový formát: z05

Jak přehrát, otevřít, komprimovat soubor s příponou .z05?

V čem importovat, změnit, vytvořit soubor s koncovkou .z05?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, převést, rozbalit soubor formátu z05?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to z05? s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru z05 je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak rozbalit, wiki, editace, druhy souborů, formát souboru, Komprimace dat, jak změnit, co to je z05?, převod souborů, zkratka z05, souborový formát, jak otevřít, jak přehrát, jak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit

Nyní už nejspíš víte Co znamená přípona souboru z05? Jak přehrát z05 soubor, resp. jak zobrazit z05 soubor.

Znáte význam termínu Embolie? Znáte výraz VoIP? Znáte výraz MSc? Znáte význam termínu Mravnost?

Často hledané koncovky souborů

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z05. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.