Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, upravit, editovat, konvertovat, otevřít, prohlížet, rozbalit soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Přípona souboru z05

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z05 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 6. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z04 a případný následující z06. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z05? Jak a v čem spustit, upravit, editovat, konvertovat, otevřít, prohlížet, rozbalit soubor s příponou z05 (Komprimace dat)

Souborový formát: z05

Jak spustit, vytvořit, rozbalit soubor s příponou .z05?

V čem upravit, importovat, editovat soubor s koncovkou .z05?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, konvertovat, komprimovat soubor formátu z05?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru z05? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru z05 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak vytvořit z05, čím zobrazit, jak přehrát, prohlížení, .Z05, informace, jak rozbalit, Komprimace dat, co to je z05?, formát souboru, souborový formát, jak otevřít, import, zkratka z05, převod souborů, koncovka souboru z05, přípona souboru z05, v čem upravit

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona z05? Jak přehrát z05 soubor, resp. jak zobrazit z05 soubor.

Znáte význam termínu Status quo? Znáte význam termínu 3D Secure? Víte, co to je Kratiknot? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Řádný život?

Často hledané koncovky souborů

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z05. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.