Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, otevřít, exportovat, prohlížet, konvertovat, rozbalit, importovat soubor s příponou sub (Ostatní soubory)

Přípona souboru sub

Soubor s příponou .sub obvykle obsahují titulky (Subtitles) k video souborům.

Význam slova, termín, co je to sub? Jak a v čem vytvořit, otevřít, exportovat, prohlížet, konvertovat, rozbalit, importovat soubor s příponou sub (Ostatní soubory)

Souborový formát: sub

Jak vytvořit, upravit, importovat soubor s příponou .sub?

V čem otevřít, změnit, exportovat soubor s koncovkou .sub?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, prohlížet, přehrát soubor formátu sub?

Přehrávače:
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
MPlayer

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru sub? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru sub je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: export, co znamená sub?, přípona souboru sub, v čem spustit, v čem upravit, wiki, import, koncovka souboru sub, prohlížení, jak vytvořit sub, .sub, význam slova, jak převést, jak změnit, informace, co to je sub?, editace, čím zobrazit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru sub? Jak přehrát sub soubor, resp. jak zobrazit sub soubor.

Víte, co je to Hřebenáč? Víte, co to je HAARP? Víte, co to je Indukčnost? Znáte výraz Slámové víno?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sub. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?