Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, exportovat, změnit, editovat, importovat, zobrazit, spustit soubor s příponou sub (Ostatní soubory)

Přípona souboru sub

Soubor s příponou .sub obvykle obsahují titulky (Subtitles) k video souborům.

Význam slova, termín, co je to sub? Jak a v čem konvertovat, exportovat, změnit, editovat, importovat, zobrazit, spustit soubor s příponou sub (Ostatní soubory)

Souborový formát: sub

Jak konvertovat, upravit, spustit soubor s příponou .sub?

V čem exportovat, komprimovat, změnit soubor s koncovkou .sub?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, editovat, prohlížet soubor formátu sub?

Přehrávače:
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
MPlayer

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem sub s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru sub je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak přehrát, význam slova, koncovka souboru sub, druhy souborů, jak editovat, čím zobrazit, informace, jak změnit, jak komprimovat, .sub, jak konvertovat, jak rozbalit, spuštění souboru, export, Ostatní soubory, prohlížení, přípona souboru sub, souborový formát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát sub? Jak přehrát sub soubor, resp. jak zobrazit sub soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Outdoor Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ambulance Pamatujete si definici pojmu Azalka? Víte, co je to Vitráž?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sub. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?