Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, vytvořit, změnit, převést, prohlížet, exportovat, upravit soubor s příponou sub (Ostatní soubory)

Přípona souboru sub

Soubor s příponou .sub obvykle obsahují titulky (Subtitles) k video souborům.

Význam slova, termín, co je to sub? Jak a v čem spustit, vytvořit, změnit, převést, prohlížet, exportovat, upravit soubor s příponou sub (Ostatní soubory)

Souborový formát: sub

Jak spustit, konvertovat, upravit soubor s příponou .sub?

V čem vytvořit, zobrazit, změnit soubor s koncovkou .sub?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, převést, editovat soubor formátu sub?

Přehrávače:
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
MPlayer

Editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to sub? s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru sub patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: wiki, import, význam slova, jak změnit, zkratka sub, v čem spustit, .SUB, co to je sub?, informace, Ostatní soubory, .sub, souborový formát, export, Ostatní soubory, převod souborů, přípona souboru sub, koncovka souboru sub, jak převést

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou sub? Jak přehrát sub soubor, resp. jak zobrazit sub soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Deflegmátor? Víte, co je to Týrání zvířat? Znáte pojem Pýřavka? Víte, co je to Eskontní úvěr?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sub. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?