Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, spustit, editovat, změnit, převést, prohlížet, zobrazit soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem komprimovat, spustit, editovat, změnit, převést, prohlížet, zobrazit soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak komprimovat, importovat, zobrazit soubor s příponou .pif?

V čem spustit, přehrát, editovat soubor s koncovkou .pif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, změnit, upravit soubor formátu pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to pif? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona pif patří do sekce Spustitelné soubory

Klíčová slova: .pif, souborový formát, jak převést, koncovka souboru pif, .PIF, export, Spustitelné soubory, jak otevřít, jak změnit, druhy souborů, Spustitelné soubory, jak přehrát, spuštění souboru, jak vytvořit pif, wiki, co znamená pif?, jak konvertovat, v čem spustit

Teď už víte Co znamená přípona souboru pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Víte, co to je Reálná mzda? Znáte výraz Pyrolýza? Znáte význam termínu Šoulet? Víte, co je to Harissa?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.