Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, změnit, importovat, upravit, přehrát, editovat, exportovat soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, změnit, importovat, upravit, přehrát, editovat, exportovat soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít, spustit, exportovat soubor s příponou .pif?

V čem změnit, konvertovat, importovat soubor s koncovkou .pif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, upravit, komprimovat soubor formátu pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte text pif s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru pif se nachází v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, čím zobrazit, spuštění souboru, jak konvertovat, jak editovat, import, souborový formát, význam slova, informace, jak přehrát, export, jak převést, druhy souborů, .PIF, wiki, převod souborů, koncovka souboru pif, přípona souboru pif

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Víte, co je to Chřipka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Rotační výuka? Pamatujete si definici pojmu Křížová klenba? Víte, co to je Ešus?

Často hledané přípony a souborové formáty

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.