Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít soubor s příponou .pif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to pif? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru pif se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: Spustitelné soubory, import, Spustitelné soubory, spuštění souboru, .PIF, přípona souboru pif, export, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit pif, co to je pif?, .pif, wiki, jak přehrát, souborový formát, jak konvertovat, formát souboru

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Artritida? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Spinning Pamatujete si definici pojmu Bajka? Vzpomněli byste si na význam slova Privatizace?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.