Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, komprimovat, vytvořit, editovat, konvertovat, exportovat, převést soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, komprimovat, vytvořit, editovat, konvertovat, exportovat, převést soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít, zobrazit, převést soubor s příponou .pif?

V čem komprimovat, upravit, vytvořit soubor s koncovkou .pif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, editovat, rozbalit soubor formátu pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony pif sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru pif patří do sekce Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak změnit, editace, wiki, .PIF, souborový formát, jak otevřít, Spustitelné soubory, co to je pif?, druhy souborů, co znamená pif?, jak konvertovat, čím zobrazit, spuštění souboru, Spustitelné soubory, význam slova, zkratka pif, formát souboru, jak editovat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Znáte význam termínu Nemoc? Víte, co je to Kleptomanie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Sága? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Atrium?

Výběr formátů a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.