Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít soubor s příponou .pif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony pif sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru pif je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: import, přípona souboru pif, spuštění souboru, prohlížení, export, Spustitelné soubory, .PIF, jak konvertovat, editace, v čem upravit, wiki, informace, co znamená pif?, jak otevřít, čím zobrazit, jak převést, koncovka souboru pif

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Alibismus Pamatujete si definici pojmu Koudel? Vzpomněli byste si na význam slova Habakuk? Znáte pojem Bible?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.