Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, upravit, změnit, přehrát, spustit, exportovat, rozbalit soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem importovat, upravit, změnit, přehrát, spustit, exportovat, rozbalit soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak importovat, prohlížet, rozbalit soubor s příponou .pif?

V čem upravit, komprimovat, změnit soubor s koncovkou .pif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, přehrát, otevřít soubor formátu pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pif? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru pif se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: .PIF, .pif, co to je pif?, import, informace, v čem spustit, editace, zkratka pif, převod souborů, druhy souborů, jak rozbalit, spuštění souboru, v čem upravit, Spustitelné soubory, jak změnit, export, jak komprimovat, jak editovat

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo MRSA Víte, co je to Spojka? Víte, co je to TeamGym? Znáte pojem Žalm?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.