Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít soubor s příponou .pif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu pif s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona pif je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: význam slova, jak konvertovat, Spustitelné soubory, Spustitelné soubory, přípona souboru pif, import, informace, jak přehrát, co to je pif?, export, formát souboru, v čem upravit, .PIF, editace, souborový formát, .pif, jak vytvořit pif

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Víte, co to je Kyfóza? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nerd? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Glaukom Pamatujete si definici pojmu Alabastr?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.