Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít soubor s příponou .pif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem pif s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru pif se nachází v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak převést, .pif, jak otevřít, přípona souboru pif, formát souboru, v čem spustit, význam slova, export, čím zobrazit, koncovka souboru pif, jak přehrát, co to je pif?, wiki, editace, co znamená pif?, spuštění souboru, .PIF

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Pamatujete si definici pojmu Korupce? Vzpomněli byste si na význam slova Intrastat? Znáte pojem Mumio? Víte, co je to Synergie?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.