Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, vytvořit, komprimovat, editovat, prohlížet, exportovat, změnit soubor s příponou z08 (Komprimace dat)

Přípona souboru z08

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z08 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 9. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z07 a případný následující z09. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z08? Jak a v čem rozbalit, vytvořit, komprimovat, editovat, prohlížet, exportovat, změnit soubor s příponou z08 (Komprimace dat)

Souborový formát: z08

Jak rozbalit, převést, změnit soubor s příponou .z08?

V čem vytvořit, upravit, komprimovat soubor s koncovkou .z08?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, editovat, konvertovat soubor formátu z08?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek.

Zaujal vás formát, koncovka souboru z08? Potom se o definici podělte s ostatními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Formát souboru z08 patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: druhy souborů, jak konvertovat, .z08, zkratka z08, prohlížení, jak vytvořit z08, Komprimace dat, import, jak převést, význam slova, v čem spustit, v čem upravit, jak otevřít, .Z08, co znamená z08?, editace, Komprimace dat, čím zobrazit

Nyní už nejspíš víte Co znamená přípona souboru z08? Jak přehrát z08 soubor, resp. jak zobrazit z08 soubor.

Víte, co to je Krumpáč? Vzpomněli byste si na význam slova Ctnost? Víte, co je to Lipom? Znáte výraz Závitník?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z08. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.