Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, změnit, otevřít, zobrazit, spustit, rozbalit, prohlížet soubor s příponou z08 (Komprimace dat)

Přípona souboru z08

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z08 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 9. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z07 a případný následující z09. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z08? Jak a v čem vytvořit, změnit, otevřít, zobrazit, spustit, rozbalit, prohlížet soubor s příponou z08 (Komprimace dat)

Souborový formát: z08

Jak vytvořit, exportovat, prohlížet soubor s příponou .z08?

V čem změnit, komprimovat, otevřít soubor s koncovkou .z08?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, zobrazit, editovat soubor formátu z08?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Líbí se vám definice přípony souboru z08? Pak se o ní podělte se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru z08 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: co to je z08?, jak změnit, prohlížení, druhy souborů, formát souboru, jak vytvořit z08, souborový formát, v čem upravit, jak převést, jak komprimovat, .z08, čím zobrazit, editace, v čem spustit, převod souborů, přípona souboru z08, co znamená z08?, wiki

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu z08? Jak přehrát z08 soubor, resp. jak zobrazit z08 soubor.

Víte, co to je Mandragora? Znáte význam termínu Fatalismus? Víte, co je to Odstavec? Víte, co to je MDŽ?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z08. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).