Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, vytvořit, importovat, převést, konvertovat, přehrát, editovat soubor s příponou vob (Video soubory)

Přípona souboru vob

Přípona .vob označuje multimediální kontejner v DVD médiu (umístěný obvykle ve složce VIDEO_TS) ve kterém je uloženo video (většinou ve formátu MPEG-2), titulky, zvuková stopa případně i navigační menu.

Význam slova, termín, co je to vob? Jak a v čem rozbalit, vytvořit, importovat, převést, konvertovat, přehrát, editovat soubor s příponou vob (Video soubory)

Souborový formát: vob

Jak rozbalit, upravit, editovat soubor s příponou .vob?

V čem vytvořit, spustit, importovat soubor s koncovkou .vob?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, převést, otevřít soubor formátu vob?

Přehrání/Spuštění/Zobrazení
Media Player Classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
MPlayer
GOM Player

Konverze do jiného formátu
Convert VOB to AVI

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony vob sdílet s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Souborová přípona vob se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: jak rozbalit, Video soubory, v čem spustit, wiki, import, druhy souborů, jak komprimovat, čím zobrazit, informace, editace, jak přehrát, formát souboru, .VOB, co znamená vob?, v čem upravit, jak otevřít, zkratka vob, jak editovat

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona vob? Jak přehrát vob soubor, resp. jak zobrazit vob soubor.

Víte, co je to Iluze? Vzpomněli byste si na význam slova Gateway? Vzpomněli byste si na význam slova Respekt? Víte, co je to Rodinný dům?

Náhodné formáty souborů

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vob. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?