Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, konvertovat, spustit, prohlížet, otevřít, importovat, převést soubor s příponou vob (Video soubory)

Přípona souboru vob

Přípona .vob označuje multimediální kontejner v DVD médiu (umístěný obvykle ve složce VIDEO_TS) ve kterém je uloženo video (většinou ve formátu MPEG-2), titulky, zvuková stopa případně i navigační menu.

Význam slova, termín, co je to vob? Jak a v čem editovat, konvertovat, spustit, prohlížet, otevřít, importovat, převést soubor s příponou vob (Video soubory)

Souborový formát: vob

Jak editovat, změnit, převést soubor s příponou .vob?

V čem konvertovat, exportovat, spustit soubor s koncovkou .vob?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, prohlížet, rozbalit soubor formátu vob?

Přehrání/Spuštění/Zobrazení
Media Player Classic
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
MPlayer
GOM Player

Konverze do jiného formátu
Convert VOB to AVI

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to vob? s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona vob se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: souborový formát, jak vytvořit vob, jak konvertovat, spuštění souboru, jak komprimovat, druhy souborů, jak otevřít, v čem upravit, co to je vob?, prohlížení, převod souborů, import, jak změnit, informace, editace, přípona souboru vob, Video soubory, .vob

Teď už víte Co znamená přípona souboru vob? Jak přehrát vob soubor, resp. jak zobrazit vob soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Interní oddělení? Znáte význam termínu Tryzna? Znáte význam termínu Důtky? Vzpomněli byste si na význam slova Diak?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou vob. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?