Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, konvertovat, zobrazit, importovat, komprimovat, upravit, exportovat soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Přípona souboru sql

Soubor s příponou .sql je textovým souborem obsahujícím kód v dotazovacím databázovém jazyce Structured Query Language Data. Soubor lze exportovat/importovat do různých databázích přičemž kód pro každou databázi se může různě lišit.

Význam slova, termín, co je to sql? Jak a v čem editovat, konvertovat, zobrazit, importovat, komprimovat, upravit, exportovat soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Souborový formát: sql

Jak editovat, otevřít, exportovat soubor s příponou .sql?

V čem konvertovat, převést, zobrazit soubor s koncovkou .sql?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, importovat, změnit soubor formátu sql?

Microsoft Access
MySQL query browser
SQLplus

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu sql s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Formát souboru sql se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak přehrát, jak rozbalit, import, .SQL, v čem spustit, co znamená sql?, jak editovat, prohlížení, jak převést, co to je sql?, Zdrojové kódy, editace, význam slova, jak komprimovat, jak změnit, převod souborů, formát souboru, .sql

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou sql? Jak přehrát sql soubor, resp. jak zobrazit sql soubor.

Znáte výraz Sága? Znáte výraz Bumerang? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Nabídka? Víte, co to je Oukrop?

Výběr náhodných koncovek souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sql. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem