Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, upravit, převést, komprimovat, změnit, přehrát, importovat soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Přípona souboru sql

Soubor s příponou .sql je textovým souborem obsahujícím kód v dotazovacím databázovém jazyce Structured Query Language Data. Soubor lze exportovat/importovat do různých databázích přičemž kód pro každou databázi se může různě lišit.

Význam slova, termín, co je to sql? Jak a v čem exportovat, upravit, převést, komprimovat, změnit, přehrát, importovat soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Souborový formát: sql

Jak exportovat, prohlížet, importovat soubor s příponou .sql?

V čem upravit, zobrazit, převést soubor s koncovkou .sql?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, komprimovat, otevřít soubor formátu sql?

Microsoft Access
MySQL query browser
SQLplus

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Definici souborového formátu sql můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru sql je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak změnit, prohlížení, druhy souborů, informace, jak konvertovat, Zdrojové kódy, v čem spustit, význam slova, co znamená sql?, jak otevřít, editace, formát souboru, zkratka sql, jak vytvořit sql, Zdrojové kódy, import, export, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou sql? Jak přehrát sql soubor, resp. jak zobrazit sql soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Byreta Pamatujete si definici pojmu Memento mori? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Irská káva? Víte, co je to Goodwill?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sql. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem