Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte text sys s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona sys je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: informace, čím zobrazit, v čem spustit, co znamená sys?, export, jak otevřít, prohlížení, .sys, přípona souboru sys, význam slova, .SYS, jak přehrát, souborový formát, co to je sys?, formát souboru, koncovka souboru sys, Systémové soubory

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Google? Znáte pojem Syrovátka? Víte, co je to Etiketa? Znáte význam termínu Zelená káva?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?