Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, spustit, editovat, importovat, komprimovat, převést, exportovat soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, spustit, editovat, importovat, komprimovat, převést, exportovat soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít, přehrát, exportovat soubor s příponou .sys?

V čem spustit, vytvořit, editovat soubor s koncovkou .sys?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, importovat, změnit soubor formátu sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Definici souborového formátu sys můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru sys je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: informace, jak rozbalit, zkratka sys, převod souborů, import, co to je sys?, jak editovat, .SYS, formát souboru, jak otevřít, jak vytvořit sys, editace, prohlížení, souborový formát, Systémové soubory, wiki, v čem spustit, spuštění souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Víte, co je to Obstrukce? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Excel? Znáte výraz Pendepon? Víte, co je to Vysoký tlak?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?