Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, přehrát, zobrazit, vytvořit, importovat, konvertovat, komprimovat soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem editovat, přehrát, zobrazit, vytvořit, importovat, konvertovat, komprimovat soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak editovat, spustit, komprimovat soubor s příponou .sys?

V čem přehrát, otevřít, zobrazit soubor s koncovkou .sys?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, vytvořit, upravit soubor formátu sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru sys? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Přípona souboru sys se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: přípona souboru sys, čím zobrazit, import, jak editovat, význam slova, souborový formát, v čem spustit, formát souboru, jak rozbalit, jak konvertovat, export, .SYS, jak přehrát, informace, Systémové soubory, spuštění souboru, editace, .sys

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Víte, co je to Fyziologický roztok? Víte, co je to Afekt? Víte, co to je ITunes? Vzpomněli byste si na význam slova Anagram?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?