Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru sys? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru sys je v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, .sys, editace, koncovka souboru sys, formát souboru, Systémové soubory, .SYS, souborový formát, co znamená sys?, přípona souboru sys, prohlížení, wiki, jak vytvořit sys, jak převést, v čem spustit, export, informace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Bipolární porucha Pamatujete si definici pojmu Kalorie? Vzpomněli byste si na význam slova Oliva? Znáte pojem Kalibrace?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?