Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, rozbalit, komprimovat, vytvořit, zobrazit, exportovat, konvertovat soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem spustit, rozbalit, komprimovat, vytvořit, zobrazit, exportovat, konvertovat soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak spustit, importovat, konvertovat soubor s příponou .sys?

V čem rozbalit, převést, komprimovat soubor s koncovkou .sys?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, vytvořit, změnit soubor formátu sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Líbí se vám definice přípony souboru sys? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona sys patří do kategorie Systémové soubory

Klíčová slova: import, jak rozbalit, čím zobrazit, export, spuštění souboru, jak vytvořit sys, jak otevřít, přípona souboru sys, jak komprimovat, souborový formát, Systémové soubory, Systémové soubory, jak konvertovat, editace, informace, jak přehrát, koncovka souboru sys, jak editovat

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Znáte výraz Glycerin? Znáte pojem NASA? Víte, co to je Kognitivní? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo K+M+B?

Náhodné formáty souborů

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Stejně tak si ověřte licenci software. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Znáte pojem plugin nebo chipset?