Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem sys se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru sys se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: souborový formát, význam slova, jak přehrát, jak převést, formát souboru, v čem upravit, editace, wiki, koncovka souboru sys, spuštění souboru, informace, Systémové soubory, import, export, jak otevřít, čím zobrazit, .sys

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ješitnost? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tristní Pamatujete si definici pojmu FTP? Vzpomněli byste si na význam slova Zánět?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?