Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, editovat, prohlížet, upravit, exportovat, spustit, převést soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem konvertovat, editovat, prohlížet, upravit, exportovat, spustit, převést soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak konvertovat, vytvořit, převést soubor s příponou .sys?

V čem editovat, importovat, prohlížet soubor s koncovkou .sys?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, upravit, přehrát soubor formátu sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu sys s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona sys je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: jak editovat, import, souborový formát, Systémové soubory, spuštění souboru, informace, čím zobrazit, jak změnit, v čem upravit, export, co to je sys?, jak přehrát, .sys, formát souboru, koncovka souboru sys, editace, jak komprimovat, v čem spustit

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Víte, co je to SD karta? Znáte výraz Básnická licence? Víte, co je to Idealismus? Znáte význam termínu Zubní můstek?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?