Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Veškeré texty jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony sys sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona sys je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: formát souboru, Systémové soubory, prohlížení, .sys, export, jak přehrát, import, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, editace, souborový formát, Systémové soubory, význam slova, v čem spustit, spuštění souboru, jak otevřít

Nyní již víte Co se ukrývá pod příponou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Víte, co to je Štědrovka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Reportáž? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Patch Pamatujete si definici pojmu Ferrata?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?