Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, vytvořit, upravit, přehrát, zobrazit, komprimovat, exportovat soubor s příponou inf (Konfigurační soubory)

Přípona souboru inf

Přípona souboru .inf obvykle označuje soubor používaný operačním systémem Microsoft Windows k instalaci programů nebo ovladačů hardwarových zařízení. Zvláštním typem je soubor autorun.inf který zajišťuje automatické spuštění při připojení disku - například spuštění přehrávání videa při vložení DVD disku do mechaniky. Soubory s příponou inf jsou obvykle textové (plain/text).

Význam slova, termín, co je to inf? Jak a v čem importovat, vytvořit, upravit, přehrát, zobrazit, komprimovat, exportovat soubor s příponou inf (Konfigurační soubory)

Souborový formát: inf

Jak importovat, spustit, exportovat soubor s příponou .inf?

V čem vytvořit, konvertovat, upravit soubor s koncovkou .inf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, přehrát, editovat soubor formátu inf?

Vytvoření, úpravy a editace:
(jen pro zkušené uživatele!)
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění
Operační systém Windows

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to inf? s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru inf patří do kategorie Konfigurační soubory

Klíčová slova: jak editovat, co znamená inf?, jak otevřít, přípona souboru inf, spuštění souboru, import, v čem upravit, jak vytvořit inf, jak komprimovat, .inf, Konfigurační soubory, souborový formát, export, formát souboru, co to je inf?, jak konvertovat, zkratka inf, druhy souborů

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou inf? Jak přehrát inf soubor, resp. jak zobrazit inf soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Supravodivost? Vzpomněli byste si na význam slova Galangal? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo ECMO? Pamatujete si definici pojmu Pangamin?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou inf. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.