Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, spustit, vytvořit, upravit, konvertovat, exportovat, prohlížet soubor s příponou inf (Konfigurační soubory)

Přípona souboru inf

Přípona souboru .inf obvykle označuje soubor používaný operačním systémem Microsoft Windows k instalaci programů nebo ovladačů hardwarových zařízení. Zvláštním typem je soubor autorun.inf který zajišťuje automatické spuštění při připojení disku - například spuštění přehrávání videa při vložení DVD disku do mechaniky. Soubory s příponou inf jsou obvykle textové (plain/text).

Význam slova, termín, co je to inf? Jak a v čem komprimovat, spustit, vytvořit, upravit, konvertovat, exportovat, prohlížet soubor s příponou inf (Konfigurační soubory)

Souborový formát: inf

Jak komprimovat, přehrát, prohlížet soubor s příponou .inf?

V čem spustit, zobrazit, vytvořit soubor s koncovkou .inf?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, upravit, importovat soubor formátu inf?

Vytvoření, úpravy a editace:
(jen pro zkušené uživatele!)
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění
Operační systém Windows

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu inf s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru inf patří do sekce Konfigurační soubory

Klíčová slova: co to je inf?, přípona souboru inf, co znamená inf?, Konfigurační soubory, Konfigurační soubory, souborový formát, jak komprimovat, prohlížení, import, význam slova, spuštění souboru, v čem spustit, jak převést, .INF, jak konvertovat, editace, .inf, jak přehrát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou inf? Jak přehrát inf soubor, resp. jak zobrazit inf soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Svatý grál Znáte pojem Viróza? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Crack Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Obor hodnot

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou inf. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.