Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, prohlížet, přehrát, převést, otevřít, komprimovat, exportovat soubor s příponou cb7 (Grafika)

Přípona souboru cb7

Soubor s příponou .cb7 označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CB7 se jedná o kompresi 7-zip.

Význam slova, termín, co je to cb7? Jak a v čem zobrazit, prohlížet, přehrát, převést, otevřít, komprimovat, exportovat soubor s příponou cb7 (Grafika)

Souborový formát: cb7

Jak zobrazit, editovat, exportovat soubor s příponou .cb7?

V čem prohlížet, vytvořit, přehrát soubor s koncovkou .cb7?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, převést, upravit soubor formátu cb7?

CDisplay
7-zip
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Calibre
Comic Seer
Comic Utility Belt

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Definici souborového formátu cb7 můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru cb7 patří do kategorie Grafika

Klíčová slova: spuštění souboru, v čem spustit, .cb7, editace, .CB7, převod souborů, přípona souboru cb7, čím zobrazit, druhy souborů, jak konvertovat, formát souboru, prohlížení, v čem upravit, informace, význam slova, jak otevřít, jak převést, jak editovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou cb7? Jak přehrát cb7 soubor, resp. jak zobrazit cb7 soubor.

Znáte pojem Závazek? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo AFAIK Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Úmor? Znáte význam termínu Nefrologie?

Zkuste také následující přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cb7. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.