Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Přípona souboru cb7

Soubor s příponou .cb7 označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CB7 se jedná o kompresi 7-zip.

Význam slova, termín, co je to cb7? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cb7 (Grafika)

Souborový formát: cb7

Jak otevřít soubor s příponou .cb7?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cb7?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cb7?

CDisplay
7-zip
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Calibre
Comic Seer
Comic Utility Belt

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru cb7? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cb7 patří do sekce Grafika

Klíčová slova: Grafika, význam slova, spuštění souboru, import, .cb7, jak vytvořit cb7, jak přehrát, koncovka souboru cb7, co znamená cb7?, v čem upravit, wiki, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, informace, editace, prohlížení

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou cb7? Jak přehrát cb7 soubor, resp. jak zobrazit cb7 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Lunt? Vzpomněli byste si na význam slova Spandex? Znáte pojem Praganda? Víte, co je to Báseň?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cb7. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.