Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak otevřít soubor s příponou .msi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Veškeré texty jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru msi? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona msi je v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: import, jak vytvořit msi, v čem upravit, souborový formát, Spustitelné soubory, jak otevřít, wiki, co znamená msi?, export, jak převést, přípona souboru msi, význam slova, .msi, Spustitelné soubory, co to je msi?, .MSI, prohlížení

Teď už víte Co se skrývá v souborech s příponou msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Víte, co to je Workoholik? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Javascript? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Trailer Pamatujete si definici pojmu Bajka?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.