Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak otevřít soubor s příponou .msi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem msi s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru msi se nachází v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, Spustitelné soubory, spuštění souboru, .MSI, wiki, koncovka souboru msi, souborový formát, přípona souboru msi, co to je msi?, jak přehrát, .msi, jak převést, co znamená msi?, jak vytvořit msi, informace, editace, význam slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Znáte význam termínu Flirt? Víte, co to je Strukturovaný životopis? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tumor? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Amarant

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.