Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, importovat, převést, komprimovat, spustit, otevřít, exportovat soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem zobrazit, importovat, převést, komprimovat, spustit, otevřít, exportovat soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak zobrazit, vytvořit, exportovat soubor s příponou .msi?

V čem importovat, změnit, převést soubor s koncovkou .msi?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, komprimovat, editovat soubor formátu msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem msi s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru msi patří do kategorie Spustitelné soubory

Klíčová slova: wiki, jak přehrát, jak vytvořit msi, export, editace, import, informace, v čem upravit, význam slova, spuštění souboru, jak editovat, jak rozbalit, Spustitelné soubory, co znamená msi?, jak otevřít, .MSI, Spustitelné soubory, prohlížení

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Znáte výraz Vtip? Víte, co je to Monokultura? Znáte význam termínu Laminární box? Víte, co je to H.E.A.T.?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.