Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, převést, importovat, vytvořit, exportovat, otevřít, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem spustit, převést, importovat, vytvořit, exportovat, otevřít, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak spustit, upravit, přehrát soubor s příponou .msi?

V čem převést, změnit, importovat soubor s koncovkou .msi?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, vytvořit, rozbalit soubor formátu msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem msi se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Souborová přípona msi je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, druhy souborů, koncovka souboru msi, Spustitelné soubory, wiki, jak otevřít, význam slova, v čem upravit, jak přehrát, editace, export, jak změnit, jak vytvořit msi, .msi, co znamená msi?, souborový formát, převod souborů, spuštění souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Víte, co je to Kořen slova? Víte, co je to Fixní náklady? Víte, co je to Slovo nadřazené? Vzpomněli byste si na význam slova Ataka?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.