Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, rozbalit, konvertovat, přehrát, exportovat, komprimovat, spustit soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem vytvořit, rozbalit, konvertovat, přehrát, exportovat, komprimovat, spustit soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak vytvořit, editovat, spustit soubor s příponou .bak?

V čem rozbalit, změnit, konvertovat soubor s koncovkou .bak?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, přehrát, zobrazit soubor formátu bak?

-

Chyby vyhrazeny.

Zaujal vás formát, koncovka souboru bak? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona bak je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: wiki, přípona souboru bak, souborový formát, čím zobrazit, prohlížení, .BAK, jak editovat, export, formát souboru, význam slova, co to je bak?, jak převést, jak otevřít, jak komprimovat, spuštění souboru, Ostatní soubory, Ostatní soubory, informace

Teď už víte Co znamená přípona souboru bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Kultura? Víte, co je to Duchovno? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Sponse? Víte, co je to Lomený oblouk?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem