Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, spustit, exportovat, zobrazit, vytvořit, převést, prohlížet soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem editovat, spustit, exportovat, zobrazit, vytvořit, převést, prohlížet soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak editovat, konvertovat, prohlížet soubor s příponou .bak?

V čem spustit, upravit, exportovat soubor s koncovkou .bak?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, zobrazit, otevřít soubor formátu bak?

-

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte text bak s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona bak je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak vytvořit bak, zkratka bak, druhy souborů, .BAK, jak komprimovat, jak převést, převod souborů, informace, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, editace, prohlížení, co znamená bak?, význam slova, import, přípona souboru bak, spuštění souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Znáte výraz Cheerleading? Víte, co to je Inteligence? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cévkování Víte, co je to Bránice?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem