Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak otevřít soubor s příponou .bak?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bak?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bak?

-

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to bak? s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru bak se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak přehrát, prohlížení, jak otevřít, co to je bak?, jak vytvořit bak, .bak, wiki, čím zobrazit, co znamená bak?, .BAK, význam slova, v čem spustit, přípona souboru bak, informace, Ostatní soubory, editace, formát souboru

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Pamatujete si definici pojmu Referát? Vzpomněli byste si na význam slova Hipster? Znáte pojem Hrdobec? Víte, co je to Decentralizace?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem