Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, zobrazit, editovat, importovat, konvertovat, vytvořit, prohlížet soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem komprimovat, zobrazit, editovat, importovat, konvertovat, vytvořit, prohlížet soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak komprimovat, upravit, prohlížet soubor s příponou .bak?

V čem zobrazit, otevřít, editovat soubor s koncovkou .bak?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, importovat, rozbalit soubor formátu bak?

-

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Definici souborového formátu bak můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona bak je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: druhy souborů, jak konvertovat, zkratka bak, v čem spustit, co to je bak?, editace, jak převést, export, jak změnit, jak vytvořit bak, jak přehrát, přípona souboru bak, význam slova, informace, Ostatní soubory, jak rozbalit, .BAK, wiki

Teď už víte Který formát souboru se označuje koncovkou bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Pamatujete si definici pojmu Vrstevnice? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Samizdat? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Socialismus Víte, co je to Fabule?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem