Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Přípona souboru bak

Příponou .bak jsou označovány zálohovací soubory. Vytváří si je mnoho různých aplikací. V případě potřeby lze soubor přejmenovat zpět na původní název.

Význam slova, termín, co je to bak? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bak (Ostatní soubory)

Souborový formát: bak

Jak otevřít soubor s příponou .bak?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bak?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bak?

-

Texty mohou obsahovat chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony bak sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona bak je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak otevřít, spuštění souboru, přípona souboru bak, význam slova, koncovka souboru bak, souborový formát, v čem upravit, export, co znamená bak?, editace, .BAK, v čem spustit, co to je bak?, formát souboru, jak konvertovat, Ostatní soubory, jak přehrát

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona bak? Jak přehrát bak soubor, resp. jak zobrazit bak soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Fabulace? Znáte pojem Galaretka? Víte, co je to IP adresa? Znáte význam termínu Vandalismus?

Náhodné formáty souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bak. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem