Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Přípona souboru cbr

Soubor s příponou .cbr označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBR se jedná o kompresi RAR.

Význam slova, termín, co je to cbr? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cbr (Grafika)

Souborový formát: cbr

Jak otevřít soubor s příponou .cbr?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cbr?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cbr?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
RAR
WinRAR

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru cbr? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cbr se nachází v kategorii Grafika

Klíčová slova: přípona souboru cbr, co to je cbr?, .cbr, v čem spustit, jak převést, export, Grafika, .CBR, prohlížení, souborový formát, koncovka souboru cbr, jak přehrát, jak vytvořit cbr, wiki, jak konvertovat, spuštění souboru, v čem upravit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou cbr? Jak přehrát cbr soubor, resp. jak zobrazit cbr soubor.

Pamatujete si definici pojmu Vektor? Vzpomněli byste si na význam slova Lambda sonda? Znáte pojem Veletucet? Víte, co je to Daňová evidence?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbr. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?