Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, zobrazit, prohlížet, změnit, rozbalit, upravit, exportovat soubor s příponou cbr (Grafika)

Přípona souboru cbr

Soubor s příponou .cbr označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBR se jedná o kompresi RAR.

Význam slova, termín, co je to cbr? Jak a v čem vytvořit, zobrazit, prohlížet, změnit, rozbalit, upravit, exportovat soubor s příponou cbr (Grafika)

Souborový formát: cbr

Jak vytvořit, komprimovat, exportovat soubor s příponou .cbr?

V čem zobrazit, přehrát, prohlížet soubor s koncovkou .cbr?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, změnit, konvertovat soubor formátu cbr?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
RAR
WinRAR

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru cbr? Pak se o ní podělte s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Formát souboru cbr je v sekci Grafika

Klíčová slova: formát souboru, wiki, .cbr, jak změnit, jak konvertovat, význam slova, co to je cbr?, .CBR, jak přehrát, druhy souborů, zkratka cbr, jak komprimovat, spuštění souboru, jak převést, v čem upravit, jak editovat, jak otevřít, Grafika

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou cbr? Jak přehrát cbr soubor, resp. jak zobrazit cbr soubor.

Znáte pojem Les? Víte, co je to Bulgur? Znáte výraz Lesopark? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Velikonoční jízda?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbr. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?