Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, konvertovat, rozbalit, otevřít, přehrát, editovat, exportovat soubor s příponou cbr (Grafika)

Přípona souboru cbr

Soubor s příponou .cbr označuje Comic book archive. Jedná se o archív obsahující sérii obrázků (například PNG, JPG) určených pro sekvenční zobrazování především komiksů. Existuje několik verzí Comic book archive, které se liší použitým typem komprese. Ten je označen posledním písmenem přípony. V případě CBR se jedná o kompresi RAR.

Význam slova, termín, co je to cbr? Jak a v čem komprimovat, konvertovat, rozbalit, otevřít, přehrát, editovat, exportovat soubor s příponou cbr (Grafika)

Souborový formát: cbr

Jak komprimovat, spustit, exportovat soubor s příponou .cbr?

V čem konvertovat, upravit, rozbalit soubor s koncovkou .cbr?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, otevřít, importovat soubor formátu cbr?

CDisplay
Calibre
STDU Viewer
Sumatra
ComicRack
Comic Seer
Comic Utility Belt
RAR
WinRAR

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Líbí se vám definice přípony souboru cbr? Pak se o ní podělte s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona cbr patří do sekce Grafika

Klíčová slova: Grafika, jak rozbalit, prohlížení, jak otevřít, editace, jak vytvořit cbr, .CBR, souborový formát, co to je cbr?, jak editovat, zkratka cbr, význam slova, koncovka souboru cbr, přípona souboru cbr, informace, jak změnit, import, Grafika

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona cbr? Jak přehrát cbr soubor, resp. jak zobrazit cbr soubor.

Víte, co je to Alexie? Znáte pojem Frapé? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dýha? Vzpomněli byste si na význam slova Gimp?

Často hledané souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cbr. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?