Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, komprimovat, prohlížet, změnit, zobrazit, rozbalit, otevřít soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Přípona souboru ics

Přípona .ics označuje soubor s formátem iCalendar. Univerzální Formát iCalendar byl vynalezen skupinou Calendaring and Scheduling Working Group. Slouží ke sdílení úkolů a schůzek mezi uživateli prostřednictvím internetu. Samotný soubor je tvořen čistým textem (plain/text).

Význam slova, termín, co je to ics? Jak a v čem importovat, komprimovat, prohlížet, změnit, zobrazit, rozbalit, otevřít soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Souborový formát: ics

Jak importovat, převést, otevřít soubor s příponou .ics?

V čem komprimovat, editovat, prohlížet soubor s koncovkou .ics?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, změnit, spustit soubor formátu ics?

Google Calendar
Microsoft Outlook
Mozilla Sunbird
Novell Evolution
Windows Calendar

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem ics s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona ics patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, spuštění souboru, .ICS, co znamená ics?, převod souborů, jak rozbalit, informace, souborový formát, přípona souboru ics, jak přehrát, export, jak editovat, jak převést, jak změnit, význam slova, jak komprimovat, co to je ics?, v čem upravit

Kategorie Ostatní soubory,  ics, ilustrační obrázek

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona ics? Jak přehrát ics soubor, resp. jak zobrazit ics soubor.

Znáte význam termínu Jáhly? Vzpomněli byste si na význam slova Scholastika? Víte, co je to Dělená strava? Víte, co je to Absolutorium?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ics. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.