Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, změnit, vytvořit, komprimovat, převést, editovat, upravit soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Přípona souboru ics

Přípona .ics označuje soubor s formátem iCalendar. Univerzální Formát iCalendar byl vynalezen skupinou Calendaring and Scheduling Working Group. Slouží ke sdílení úkolů a schůzek mezi uživateli prostřednictvím internetu. Samotný soubor je tvořen čistým textem (plain/text).

Význam slova, termín, co je to ics? Jak a v čem zobrazit, změnit, vytvořit, komprimovat, převést, editovat, upravit soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Souborový formát: ics

Jak zobrazit, konvertovat, upravit soubor s příponou .ics?

V čem změnit, rozbalit, vytvořit soubor s koncovkou .ics?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, komprimovat, spustit soubor formátu ics?

Google Calendar
Microsoft Outlook
Mozilla Sunbird
Novell Evolution
Windows Calendar

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to ics? s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru ics je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, wiki, v čem upravit, co to je ics?, jak převést, export, jak změnit, zkratka ics, Ostatní soubory, .ICS, přípona souboru ics, čím zobrazit, jak vytvořit ics, druhy souborů, jak otevřít, editace, jak přehrát, jak rozbalit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou ics? Jak přehrát ics soubor, resp. jak zobrazit ics soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Řádný život? Znáte výraz Životní styl? Znáte výraz Činžovní dům? Vzpomněli byste si na význam slova Hřížení?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ics. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.