Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Přípona souboru ics

Přípona .ics označuje soubor s formátem iCalendar. Univerzální Formát iCalendar byl vynalezen skupinou Calendaring and Scheduling Working Group. Slouží ke sdílení úkolů a schůzek mezi uživateli prostřednictvím internetu. Samotný soubor je tvořen čistým textem (plain/text).

Význam slova, termín, co je to ics? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Souborový formát: ics

Jak otevřít soubor s příponou .ics?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ics?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ics?

Google Calendar
Microsoft Outlook
Mozilla Sunbird
Novell Evolution
Windows Calendar

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (ics) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru ics patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: editace, co to je ics?, koncovka souboru ics, co znamená ics?, formát souboru, čím zobrazit, v čem spustit, spuštění souboru, Ostatní soubory, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, export, prohlížení, jak přehrát, přípona souboru ics, význam slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona ics? Jak přehrát ics soubor, resp. jak zobrazit ics soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Linux? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Paypal Pamatujete si definici pojmu Libre Office? Vzpomněli byste si na význam slova Pangamin?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ics. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.