Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, spustit, editovat, převést, konvertovat, zobrazit, komprimovat soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Přípona souboru ics

Přípona .ics označuje soubor s formátem iCalendar. Univerzální Formát iCalendar byl vynalezen skupinou Calendaring and Scheduling Working Group. Slouží ke sdílení úkolů a schůzek mezi uživateli prostřednictvím internetu. Samotný soubor je tvořen čistým textem (plain/text).

Význam slova, termín, co je to ics? Jak a v čem vytvořit, spustit, editovat, převést, konvertovat, zobrazit, komprimovat soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Souborový formát: ics

Jak vytvořit, změnit, komprimovat soubor s příponou .ics?

V čem spustit, otevřít, editovat soubor s koncovkou .ics?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, převést, prohlížet soubor formátu ics?

Google Calendar
Microsoft Outlook
Mozilla Sunbird
Novell Evolution
Windows Calendar

Uvedené informace jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem ics s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona ics je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: .ICS, editace, přípona souboru ics, Ostatní soubory, význam slova, jak změnit, Ostatní soubory, jak rozbalit, wiki, jak přehrát, koncovka souboru ics, v čem upravit, jak převést, jak komprimovat, jak vytvořit ics, zkratka ics, co to je ics?, převod souborů

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona ics? Jak přehrát ics soubor, resp. jak zobrazit ics soubor.

Pamatujete si definici pojmu Ctnost? Víte, co je to Rodinný dům? Znáte význam termínu Argot? Znáte význam termínu Depozitář?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ics. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.