Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, konvertovat, převést, upravit, komprimovat, otevřít, prohlížet soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Přípona souboru ics

Přípona .ics označuje soubor s formátem iCalendar. Univerzální Formát iCalendar byl vynalezen skupinou Calendaring and Scheduling Working Group. Slouží ke sdílení úkolů a schůzek mezi uživateli prostřednictvím internetu. Samotný soubor je tvořen čistým textem (plain/text).

Význam slova, termín, co je to ics? Jak a v čem změnit, konvertovat, převést, upravit, komprimovat, otevřít, prohlížet soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Souborový formát: ics

Jak změnit, přehrát, prohlížet soubor s příponou .ics?

V čem konvertovat, rozbalit, převést soubor s koncovkou .ics?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, upravit, exportovat soubor formátu ics?

Google Calendar
Microsoft Outlook
Mozilla Sunbird
Novell Evolution
Windows Calendar

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony ics sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Souborová přípona ics se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: převod souborů, v čem spustit, informace, .ics, jak komprimovat, význam slova, koncovka souboru ics, druhy souborů, jak editovat, spuštění souboru, jak konvertovat, Ostatní soubory, import, souborový formát, zkratka ics, editace, jak vytvořit ics, jak rozbalit

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona ics? Jak přehrát ics soubor, resp. jak zobrazit ics soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Dtto Víte, co to je Autentické víno? Víte, co to je Malá kopaná? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pučtok

Často hledané souborové formáty

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ics. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.