Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Přípona souboru ics

Přípona .ics označuje soubor s formátem iCalendar. Univerzální Formát iCalendar byl vynalezen skupinou Calendaring and Scheduling Working Group. Slouží ke sdílení úkolů a schůzek mezi uživateli prostřednictvím internetu. Samotný soubor je tvořen čistým textem (plain/text).

Význam slova, termín, co je to ics? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Souborový formát: ics

Jak otevřít soubor s příponou .ics?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ics?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ics?

Google Calendar
Microsoft Outlook
Mozilla Sunbird
Novell Evolution
Windows Calendar

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ics s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ics je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak otevřít, import, význam slova, informace, spuštění souboru, souborový formát, .ics, prohlížení, jak přehrát, wiki, formát souboru, v čem upravit, jak vytvořit ics, co to je ics?, co znamená ics?, jak převést, editace

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona ics? Jak přehrát ics soubor, resp. jak zobrazit ics soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jeggings Pamatujete si definici pojmu K+M+B? Vzpomněli byste si na význam slova Národ? Znáte pojem Bazilika?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ics. Každý software má jiné podmínky použití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.