Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, změnit, prohlížet, spustit, vytvořit, přehrát, importovat soubor s příponou cpi (Video soubory)

Přípona souboru cpi

Přípona .cpi označuje metadata (informace) k .mts video souborům typu AVCHD Clip Information Format. Jedná se o formát souborů používaný především ve video kamerách Panasonic a Sony.

Význam slova, termín, co je to cpi? Jak a v čem otevřít, změnit, prohlížet, spustit, vytvořit, přehrát, importovat soubor s příponou cpi (Video soubory)

Souborový formát: cpi

Jak otevřít, rozbalit, importovat soubor s příponou .cpi?

V čem změnit, převést, prohlížet soubor s koncovkou .cpi?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, spustit, zobrazit soubor formátu cpi?

Roxio Creator
Movie Maker
FLV and Media Player
Pinnacle Studio 20
Roxio Popcorn (Max OS X)

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.

Definici souborového formátu cpi můžete sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru cpi je v sekci Video soubory

Klíčová slova: význam slova, čím zobrazit, převod souborů, spuštění souboru, jak změnit, jak konvertovat, zkratka cpi, jak rozbalit, prohlížení, druhy souborů, koncovka souboru cpi, jak vytvořit cpi, jak přehrát, informace, jak převést, export, souborový formát, co znamená cpi?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona cpi? Jak přehrát cpi soubor, resp. jak zobrazit cpi soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Archa úmluvy? Vzpomněli byste si na význam slova Cílová částka? Víte, co je to Bujón? Víte, co je to Mulčovač?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cpi. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?