Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Přípona souboru slk

Přípona souboru .slk je zkratkou Symbolic Link Format. Jedná se o formát symbolického propojení aktivního listu tabulkového procesoru. Soubor typu slk slouží především pro propojení aplikací Excel a Access.

Význam slova, termín, co je to slk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Souborový formát: slk

Jak otevřít soubor s příponou .slk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .slk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .slk?

Microsoft Office Excel
Microsoft Office Access
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru slk? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru slk je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: koncovka souboru slk, v čem spustit, přípona souboru slk, .slk, editace, čím zobrazit, v čem upravit, Dokumenty, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, prohlížení, souborový formát, jak přehrát, co znamená slk?, spuštění souboru, import

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou slk? Jak přehrát slk soubor, resp. jak zobrazit slk soubor.

Víte, co je to Kepr? Znáte význam termínu Čirok? Víte, co to je Umeocet? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Energie?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou slk. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?