Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Přípona souboru slk

Přípona souboru .slk je zkratkou Symbolic Link Format. Jedná se o formát symbolického propojení aktivního listu tabulkového procesoru. Soubor typu slk slouží především pro propojení aplikací Excel a Access.

Význam slova, termín, co je to slk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou slk (Dokumenty)

Souborový formát: slk

Jak otevřít soubor s příponou .slk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .slk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .slk?

Microsoft Office Excel
Microsoft Office Access
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text slk s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru slk se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: co znamená slk?, editace, export, jak převést, prohlížení, Dokumenty, jak přehrát, informace, formát souboru, význam slova, co to je slk?, jak otevřít, souborový formát, v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, přípona souboru slk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou slk? Jak přehrát slk soubor, resp. jak zobrazit slk soubor.

Znáte význam termínu PageRank? Víte, co to je Ad hoc? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tinnitus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hraška

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou slk. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?