Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Přípona souboru ppt

Přípona souboru .PPT označuje prezentace z programu Microsoft PowerPoint. Od verze PowerPoint 2007 se využívá přípony .pptx.

Význam slova, termín, co je to ppt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Souborový formát: ppt

Jak otevřít soubor s příponou .ppt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ppt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ppt?

Microsoft PowerPoint
bezplatný prohlížeč PowerPoint viewer
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony ppt sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru ppt patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, v čem spustit, formát souboru, wiki, přípona souboru ppt, význam slova, spuštění souboru, co to je ppt?, jak převést, export, import, souborový formát, prohlížení, v čem upravit, editace, co znamená ppt?, koncovka souboru ppt

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona ppt? Jak přehrát ppt soubor, resp. jak zobrazit ppt soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hydrosféra? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Salko Pamatujete si definici pojmu MMS? Vzpomněli byste si na význam slova Prokrastinace?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ppt. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?