Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, změnit, zobrazit, otevřít, rozbalit, komprimovat, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Přípona souboru ppt

Přípona souboru .PPT označuje prezentace z programu Microsoft PowerPoint. Od verze PowerPoint 2007 se využívá přípony .pptx.

Význam slova, termín, co je to ppt? Jak a v čem importovat, změnit, zobrazit, otevřít, rozbalit, komprimovat, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Souborový formát: ppt

Jak importovat, editovat, přehrát soubor s příponou .ppt?

V čem změnit, upravit, zobrazit soubor s koncovkou .ppt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, otevřít, vytvořit soubor formátu ppt?

Microsoft PowerPoint
bezplatný prohlížeč PowerPoint viewer
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to ppt? s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona ppt je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: .ppt, koncovka souboru ppt, import, co znamená ppt?, .PPT, v čem upravit, export, jak převést, jak přehrát, jak vytvořit ppt, co to je ppt?, význam slova, jak změnit, informace, jak rozbalit, převod souborů, jak editovat, editace

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou ppt? Jak přehrát ppt soubor, resp. jak zobrazit ppt soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Prednison Pamatujete si definici pojmu Pozdní sběr? Víte, co to je Černý kašel? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kadidlo?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ppt. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?