Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, spustit, prohlížet, převést, exportovat, upravit, konvertovat soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Přípona souboru ppt

Přípona souboru .PPT označuje prezentace z programu Microsoft PowerPoint. Od verze PowerPoint 2007 se využívá přípony .pptx.

Význam slova, termín, co je to ppt? Jak a v čem rozbalit, spustit, prohlížet, převést, exportovat, upravit, konvertovat soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Souborový formát: ppt

Jak rozbalit, importovat, konvertovat soubor s příponou .ppt?

V čem spustit, přehrát, prohlížet soubor s koncovkou .ppt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, převést, zobrazit soubor formátu ppt?

Microsoft PowerPoint
bezplatný prohlížeč PowerPoint viewer
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ppt s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Souborová přípona ppt patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: jak vytvořit ppt, .PPT, formát souboru, význam slova, .ppt, Dokumenty, jak komprimovat, Dokumenty, spuštění souboru, jak rozbalit, přípona souboru ppt, zkratka ppt, jak otevřít, v čem upravit, import, koncovka souboru ppt, jak editovat, jak změnit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou ppt? Jak přehrát ppt soubor, resp. jak zobrazit ppt soubor.

Znáte pojem Shareware? Víte, co je to Byreta? Znáte výraz Varenyky? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Přírodní rezervace?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ppt. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?