Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Přípona souboru ppt

Přípona souboru .PPT označuje prezentace z programu Microsoft PowerPoint. Od verze PowerPoint 2007 se využívá přípony .pptx.

Význam slova, termín, co je to ppt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Souborový formát: ppt

Jak otevřít soubor s příponou .ppt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ppt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ppt?

Microsoft PowerPoint
bezplatný prohlížeč PowerPoint viewer
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem ppt s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ppt je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: Dokumenty, Dokumenty, význam slova, wiki, informace, jak převést, spuštění souboru, jak vytvořit ppt, v čem spustit, formát souboru, čím zobrazit, jak konvertovat, import, koncovka souboru ppt, export, souborový formát, jak otevřít

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona ppt? Jak přehrát ppt soubor, resp. jak zobrazit ppt soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Mangold Pamatujete si definici pojmu DNS? Vzpomněli byste si na význam slova Strukturovaný životopis? Znáte pojem Buňka?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ppt. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?