Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Přípona souboru ppt

Přípona souboru .PPT označuje prezentace z programu Microsoft PowerPoint. Od verze PowerPoint 2007 se využívá přípony .pptx.

Význam slova, termín, co je to ppt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ppt (Dokumenty)

Souborový formát: ppt

Jak otevřít soubor s příponou .ppt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ppt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ppt?

Microsoft PowerPoint
bezplatný prohlížeč PowerPoint viewer
LibreOffice Impress (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to ppt? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona ppt je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: formát souboru, wiki, spuštění souboru, import, souborový formát, jak převést, jak vytvořit ppt, co to je ppt?, v čem spustit, editace, .ppt, čím zobrazit, export, .PPT, Dokumenty, jak přehrát, přípona souboru ppt

Teď už víte Na co se používá souborová přípona ppt? Jak přehrát ppt soubor, resp. jak zobrazit ppt soubor.

Víte, co to je Pečený čaj? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Portfolio? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Amarant Pamatujete si definici pojmu Scopex?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ppt. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?