Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, převést, komprimovat, otevřít, přehrát, změnit, exportovat soubor s příponou z10 (Komprimace dat)

Přípona souboru z10

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z10 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 11. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z09 a případný následující z11. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z10? Jak a v čem prohlížet, převést, komprimovat, otevřít, přehrát, změnit, exportovat soubor s příponou z10 (Komprimace dat)

Souborový formát: z10

Jak prohlížet, importovat, exportovat soubor s příponou .z10?

V čem převést, konvertovat, komprimovat soubor s koncovkou .z10?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, otevřít, spustit soubor formátu z10?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru z10? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru z10 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: co to je z10?, wiki, jak přehrát, export, spuštění souboru, prohlížení, v čem upravit, informace, jak změnit, v čem spustit, jak konvertovat, Komprimace dat, import, jak rozbalit, jak komprimovat, jak otevřít, převod souborů, editace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou z10? Jak přehrát z10 soubor, resp. jak zobrazit z10 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lumbálka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Linoleum? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Guru? Víte, co to je Schodek rozpočtu?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z10. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.