Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, zobrazit, konvertovat, převést, exportovat, přehrát, prohlížet soubor s příponou z10 (Komprimace dat)

Přípona souboru z10

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z10 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 11. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z09 a případný následující z11. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z10? Jak a v čem spustit, zobrazit, konvertovat, převést, exportovat, přehrát, prohlížet soubor s příponou z10 (Komprimace dat)

Souborový formát: z10

Jak spustit, editovat, prohlížet soubor s příponou .z10?

V čem zobrazit, komprimovat, konvertovat soubor s koncovkou .z10?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, převést, změnit soubor formátu z10?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem z10 s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru z10 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak převést, souborový formát, přípona souboru z10, .z10, jak rozbalit, koncovka souboru z10, co to je z10?, zkratka z10, prohlížení, Komprimace dat, spuštění souboru, Komprimace dat, export, jak konvertovat, .Z10, editace, jak přehrát, jak komprimovat

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát z10? Jak přehrát z10 soubor, resp. jak zobrazit z10 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Perlinka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Aliterace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Facebook Víte, co je to Emigrace?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z10. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.