Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou qt (Video soubory)

Přípona souboru qt

Zkratka .QT na konci souboru označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to qt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou qt (Video soubory)

Souborový formát: qt

Jak otevřít soubor s příponou .qt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .qt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .qt?

přehrávač Apple QuickTime

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu qt se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona qt je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: informace, wiki, spuštění souboru, co znamená qt?, jak vytvořit qt, import, jak otevřít, jak přehrát, prohlížení, v čem upravit, .qt, jak převést, přípona souboru qt, formát souboru, jak konvertovat, Video soubory, co to je qt?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou qt? Jak přehrát qt soubor, resp. jak zobrazit qt soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Osteochondróza? Znáte pojem Kreditní karta? Víte, co je to Nerd? Znáte význam termínu Asimilace?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou qt. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?