Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, prohlížet, rozbalit, komprimovat, vytvořit, importovat, spustit soubor s příponou qt (Video soubory)

Přípona souboru qt

Zkratka .QT na konci souboru označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to qt? Jak a v čem exportovat, prohlížet, rozbalit, komprimovat, vytvořit, importovat, spustit soubor s příponou qt (Video soubory)

Souborový formát: qt

Jak exportovat, převést, spustit soubor s příponou .qt?

V čem prohlížet, konvertovat, rozbalit soubor s koncovkou .qt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, komprimovat, změnit soubor formátu qt?

přehrávač Apple QuickTime

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte text qt s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru qt se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak otevřít, spuštění souboru, zkratka qt, koncovka souboru qt, import, co to je qt?, souborový formát, export, jak přehrát, jak převést, informace, prohlížení, jak editovat, jak změnit, druhy souborů, v čem spustit, jak rozbalit, co znamená qt?

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou qt? Jak přehrát qt soubor, resp. jak zobrazit qt soubor.

Víte, co je to Apsida? Víte, co je to Edukace? Vzpomněli byste si na význam slova WeChat? Víte, co je to Android?

Výběr náhodných koncovek souborů

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou qt. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?