Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, zobrazit, rozbalit, exportovat, otevřít, komprimovat, importovat soubor s příponou qt (Video soubory)

Přípona souboru qt

Zkratka .QT na konci souboru označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to qt? Jak a v čem přehrát, zobrazit, rozbalit, exportovat, otevřít, komprimovat, importovat soubor s příponou qt (Video soubory)

Souborový formát: qt

Jak přehrát, změnit, importovat soubor s příponou .qt?

V čem zobrazit, editovat, rozbalit soubor s koncovkou .qt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, exportovat, převést soubor formátu qt?

přehrávač Apple QuickTime

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Definici souborového formátu qt můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru qt se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak rozbalit, informace, jak otevřít, jak změnit, Video soubory, jak převést, v čem spustit, .QT, jak přehrát, jak editovat, převod souborů, editace, wiki, druhy souborů, jak vytvořit qt, formát souboru, co znamená qt?, význam slova

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou qt? Jak přehrát qt soubor, resp. jak zobrazit qt soubor.

Znáte pojem Číselná řada? Znáte význam termínu Botnet? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Raut? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Vodní dýmka?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou qt. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?