Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, upravit, změnit, spustit, vytvořit, komprimovat, převést soubor s příponou qt (Video soubory)

Přípona souboru qt

Zkratka .QT na konci souboru označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to qt? Jak a v čem konvertovat, upravit, změnit, spustit, vytvořit, komprimovat, převést soubor s příponou qt (Video soubory)

Souborový formát: qt

Jak konvertovat, prohlížet, převést soubor s příponou .qt?

V čem upravit, otevřít, změnit soubor s koncovkou .qt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, spustit, přehrát soubor formátu qt?

přehrávač Apple QuickTime

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme.

Líbí se vám definice přípony souboru qt? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Formát souboru qt se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: .qt, jak otevřít, export, čím zobrazit, spuštění souboru, wiki, informace, převod souborů, formát souboru, jak změnit, jak převést, co znamená qt?, editace, souborový formát, jak rozbalit, Video soubory, jak přehrát, v čem spustit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou qt? Jak přehrát qt soubor, resp. jak zobrazit qt soubor.

Pamatujete si definici pojmu Stagflace? Znáte význam termínu Elementární? Znáte výraz Epifyt? Víte, co je to Dogmatismus?

Další vybrané souborové koncovky

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou qt. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?