Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak otevřít soubor s příponou .axx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .axx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .axx?

Axantum AxCrypt

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte text axx s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru axx se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: Komprimace dat, jak převést, jak přehrát, jak otevřít, spuštění souboru, význam slova, .AXX, .axx, formát souboru, co znamená axx?, jak vytvořit axx, v čem upravit, Komprimace dat, jak konvertovat, čím zobrazit, wiki, koncovka souboru axx

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Pamatujete si definici pojmu DPP? Vzpomněli byste si na význam slova Recese? Znáte pojem Podmět? Víte, co je to Voucher?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.