Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, převést, importovat, vytvořit, přehrát, rozbalit, exportovat soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem konvertovat, převést, importovat, vytvořit, přehrát, rozbalit, exportovat soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak konvertovat, editovat, exportovat soubor s příponou .axx?

V čem převést, upravit, importovat soubor s koncovkou .axx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, vytvořit, prohlížet soubor formátu axx?

Axantum AxCrypt

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Líbí se vám definice přípony souboru axx? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru axx je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak konvertovat, převod souborů, zkratka axx, co to je axx?, .AXX, jak přehrát, v čem spustit, informace, export, čím zobrazit, Komprimace dat, význam slova, spuštění souboru, import, jak komprimovat, jak otevřít, jak vytvořit axx, přípona souboru axx

Právě jste zjistili Jaký typ souboru má příponu axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Pamatujete si definici pojmu Kontumace? Víte, co je to Fixní náklady? Pamatujete si definici pojmu Sněžnice? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Osciloskop

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.