Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak otevřít soubor s příponou .axx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .axx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .axx?

Axantum AxCrypt

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru axx? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru axx je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: prohlížení, význam slova, spuštění souboru, .AXX, v čem upravit, export, čím zobrazit, .axx, jak převést, informace, v čem spustit, koncovka souboru axx, co znamená axx?, přípona souboru axx, jak přehrát, formát souboru, souborový formát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Animozita Pamatujete si definici pojmu UNESCO? Vzpomněli byste si na význam slova Lichva? Znáte pojem Trombóza?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.