Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, prohlížet, spustit, převést, importovat, komprimovat, zobrazit soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem upravit, prohlížet, spustit, převést, importovat, komprimovat, zobrazit soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak upravit, konvertovat, zobrazit soubor s příponou .axx?

V čem prohlížet, editovat, spustit soubor s koncovkou .axx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, převést, rozbalit soubor formátu axx?

Axantum AxCrypt

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to axx? s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru axx je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak otevřít, jak rozbalit, .axx, v čem upravit, druhy souborů, informace, prohlížení, Komprimace dat, převod souborů, wiki, co znamená axx?, spuštění souboru, .AXX, co to je axx?, jak konvertovat, import, jak převést, jak změnit

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Znáte význam termínu Penále? Znáte pojem Autokláv? Víte, co to je Podíl? Víte, co je to Prostata?

Často hledané koncovky souborů

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.