Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak otevřít soubor s příponou .axx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .axx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .axx?

Axantum AxCrypt

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru axx? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru axx se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: čím zobrazit, jak vytvořit axx, formát souboru, Komprimace dat, spuštění souboru, wiki, import, koncovka souboru axx, jak převést, prohlížení, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, co znamená axx?, co to je axx?, jak konvertovat, význam slova

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Suchý beton? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Hrdinství Pamatujete si definici pojmu Softshell? Vzpomněli byste si na význam slova Stát?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.