Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, přehrát, editovat, prohlížet, vytvořit, převést, upravit soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem spustit, přehrát, editovat, prohlížet, vytvořit, převést, upravit soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak spustit, rozbalit, upravit soubor s příponou .axx?

V čem přehrát, změnit, editovat soubor s koncovkou .axx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, prohlížet, importovat soubor formátu axx?

Axantum AxCrypt

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem axx s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Přípona souboru axx patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: jak komprimovat, jak editovat, v čem spustit, jak vytvořit axx, editace, Komprimace dat, zkratka axx, souborový formát, jak přehrát, koncovka souboru axx, .AXX, jak otevřít, jak převést, spuštění souboru, přípona souboru axx, export, co znamená axx?, význam slova

Kategorie Komprimace dat,  axx, ilustrační obrázek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Víte, co je to Chronograf? Víte, co je to Mandragora? Znáte pojem Šábes? Znáte význam termínu Psychoterapie?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.