Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak otevřít soubor s příponou .axx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .axx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .axx?

Axantum AxCrypt

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem axx s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona axx je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: spuštění souboru, co znamená axx?, editace, prohlížení, čím zobrazit, informace, význam slova, co to je axx?, import, .axx, formát souboru, .AXX, Komprimace dat, Komprimace dat, jak otevřít, v čem upravit, koncovka souboru axx

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Víte, co to je Větný člen? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Gender? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Vinkulace Pamatujete si definici pojmu Pankreas?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.