Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Přípona souboru axx

Přípona .axx obsahuje zakódovaný soubor v open source systému AxCrypt určeným pro operační systém Microsoft Windows.

Význam slova, termín, co je to axx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou axx (Komprimace dat)

Souborový formát: axx

Jak otevřít soubor s příponou .axx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .axx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .axx?

Axantum AxCrypt

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to axx? s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru axx je v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: prohlížení, v čem upravit, koncovka souboru axx, jak otevřít, export, informace, Komprimace dat, .axx, co to je axx?, jak konvertovat, Komprimace dat, co znamená axx?, čím zobrazit, import, spuštění souboru, jak přehrát, význam slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru axx? Jak přehrát axx soubor, resp. jak zobrazit axx soubor.

Víte, co je to DIČ? Znáte význam termínu Morálka? Víte, co to je Žilkování? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Chalífát?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou axx. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.