Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, editovat, vytvořit, rozbalit, exportovat, konvertovat, prohlížet soubor s příponou z02 (Komprimace dat)

Přípona souboru z02

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z02 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 3. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z01 a případný následující z03. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z02? Jak a v čem zobrazit, editovat, vytvořit, rozbalit, exportovat, konvertovat, prohlížet soubor s příponou z02 (Komprimace dat)

Souborový formát: z02

Jak zobrazit, přehrát, prohlížet soubor s příponou .z02?

V čem editovat, převést, vytvořit soubor s koncovkou .z02?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, rozbalit, otevřít soubor formátu z02?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to z02? se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Souborová přípona z02 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: import, co to je z02?, v čem spustit, editace, jak přehrát, jak převést, jak změnit, zkratka z02, .Z02, jak konvertovat, co znamená z02?, Komprimace dat, jak otevřít, koncovka souboru z02, Komprimace dat, přípona souboru z02, prohlížení, jak komprimovat

Teď už víte Co se skrývá v souborech s příponou z02? Jak přehrát z02 soubor, resp. jak zobrazit z02 soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Halloumi Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Asyndeton? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jednoduché úročení Pamatujete si definici pojmu Ocílka?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z02. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.