Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, komprimovat, exportovat, rozbalit, vytvořit, spustit, přehrát soubor s příponou z02 (Komprimace dat)

Přípona souboru z02

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z02 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 3. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z01 a případný následující z03. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z02? Jak a v čem editovat, komprimovat, exportovat, rozbalit, vytvořit, spustit, přehrát soubor s příponou z02 (Komprimace dat)

Souborový formát: z02

Jak editovat, upravit, přehrát soubor s příponou .z02?

V čem komprimovat, otevřít, exportovat soubor s koncovkou .z02?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, rozbalit, změnit soubor formátu z02?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru z02? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru z02 se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak změnit, jak komprimovat, spuštění souboru, koncovka souboru z02, význam slova, .z02, wiki, import, druhy souborů, editace, Komprimace dat, .Z02, jak editovat, informace, co znamená z02?, jak otevřít, jak rozbalit, prohlížení

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou z02? Jak přehrát z02 soubor, resp. jak zobrazit z02 soubor.

Znáte pojem Touha? Znáte výraz Askeze? Znáte pojem SWIFT? Pamatujete si definici pojmu Stínová vláda?

Výběr formátů a přípon souborů

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z02. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.