Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, rozbalit, konvertovat, vytvořit, upravit, otevřít, editovat soubor s příponou z02 (Komprimace dat)

Přípona souboru z02

Formát ZIP patří mezi nejpopulárnější a nejrozšířenější formát pro kompresi a archivaci. Zip bývá integrován do operačních systémů (například Microsoft Windows) nebo souborových manažerů (např. Total Commander) ve kterých lze soubory rozbalovat bez nutnosti instalace dalších programů. Přípona souboru .z02 označuje jeden ze souborů děleného archivu. Jedná se o 3. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .z01 a případný následující z03. První soubor má příponu zip. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to z02? Jak a v čem přehrát, rozbalit, konvertovat, vytvořit, upravit, otevřít, editovat soubor s příponou z02 (Komprimace dat)

Souborový formát: z02

Jak přehrát, spustit, editovat soubor s příponou .z02?

V čem rozbalit, exportovat, konvertovat soubor s koncovkou .z02?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, vytvořit, zobrazit soubor formátu z02?

Microsoft Windows (nativní podpora)
WinZip
Total Commander
7-Zip (Windows, příkazový řádek Linuxu)
WinAce
WinRAR
Apple Archive Utility (Mac OS X)
sArchiver (Mac OS X)
PeaZip (Linux)

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených.

Líbí se vám definice přípony souboru z02? Pak se o ní podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Formát souboru z02 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: koncovka souboru z02, .z02, jak komprimovat, Komprimace dat, přípona souboru z02, převod souborů, co to je z02?, wiki, jak konvertovat, jak rozbalit, editace, .Z02, v čem upravit, Komprimace dat, import, význam slova, čím zobrazit, souborový formát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona z02? Jak přehrát z02 soubor, resp. jak zobrazit z02 soubor.

Znáte výraz Arbitráž? Znáte význam termínu Fruktóza? Víte, co je to Laidó? Víte, co je to Merch?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou z02. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.