Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, přehrát, změnit, převést, vytvořit, spustit, exportovat soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Přípona souboru asm

Přípona souboru asm obvykle obsahuje zdrojový kód psaný v jazyce symbolických adres (v jazyce symbolických instrukcí). Zkratka asm pochází z anglického názvu assembly language => lidové označení assembler.

Význam slova, termín, co je to asm? Jak a v čem konvertovat, přehrát, změnit, převést, vytvořit, spustit, exportovat soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Souborový formát: asm

Jak konvertovat, upravit, exportovat soubor s příponou .asm?

V čem přehrát, zobrazit, změnit soubor s koncovkou .asm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, převést, editovat soubor formátu asm?

Vytvoření, úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru asm? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru asm je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: v čem upravit, Zdrojové kódy, zkratka asm, souborový formát, druhy souborů, .asm, Zdrojové kódy, jak otevřít, jak vytvořit asm, co znamená asm?, editace, formát souboru, .ASM, spuštění souboru, prohlížení, koncovka souboru asm, převod souborů, jak komprimovat

Kategorie Zdrojové kódy,  asm, ilustrační obrázek

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou asm? Jak přehrát asm soubor, resp. jak zobrazit asm soubor.

Znáte pojem Feta? Znáte význam termínu Manýrismus? Znáte výraz Bondovka? Znáte výraz Přepona?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou asm. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?