Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, přehrát, editovat, upravit, vytvořit, prohlížet, převést soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Přípona souboru asm

Přípona souboru asm obvykle obsahuje zdrojový kód psaný v jazyce symbolických adres (v jazyce symbolických instrukcí). Zkratka asm pochází z anglického názvu assembly language => lidové označení assembler.

Význam slova, termín, co je to asm? Jak a v čem importovat, přehrát, editovat, upravit, vytvořit, prohlížet, převést soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Souborový formát: asm

Jak importovat, konvertovat, převést soubor s příponou .asm?

V čem přehrát, zobrazit, editovat soubor s koncovkou .asm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, upravit, otevřít soubor formátu asm?

Vytvoření, úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony asm sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru asm je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak převést, čím zobrazit, druhy souborů, export, informace, formát souboru, wiki, jak komprimovat, jak editovat, význam slova, editace, co znamená asm?, jak přehrát, jak změnit, Zdrojové kódy, import, .asm, zkratka asm

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou asm? Jak přehrát asm soubor, resp. jak zobrazit asm soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Filipojakubská noc? Pamatujete si definici pojmu Kickbox? Vzpomněli byste si na význam slova Životní pojištění? Pamatujete si definici pojmu Smysl života?

Výběr formátů a přípon souborů

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou asm. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?