Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, komprimovat, editovat, importovat, zobrazit, prohlížet, převést soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Přípona souboru asm

Přípona souboru asm obvykle obsahuje zdrojový kód psaný v jazyce symbolických adres (v jazyce symbolických instrukcí). Zkratka asm pochází z anglického názvu assembly language => lidové označení assembler.

Význam slova, termín, co je to asm? Jak a v čem otevřít, komprimovat, editovat, importovat, zobrazit, prohlížet, převést soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Souborový formát: asm

Jak otevřít, vytvořit, převést soubor s příponou .asm?

V čem komprimovat, spustit, editovat soubor s koncovkou .asm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, importovat, konvertovat soubor formátu asm?

Vytvoření, úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Sdílejte text asm s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona asm je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: jak komprimovat, zkratka asm, přípona souboru asm, jak vytvořit asm, jak editovat, druhy souborů, převod souborů, souborový formát, jak změnit, význam slova, informace, Zdrojové kódy, prohlížení, jak otevřít, export, co znamená asm?, jak převést, čím zobrazit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát asm? Jak přehrát asm soubor, resp. jak zobrazit asm soubor.

Víte, co to je Štafle? Víte, co je to Křížová klenba? Víte, co je to Aplikace? Vzpomněli byste si na význam slova Nikasil?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou asm. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?