Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, prohlížet, importovat, exportovat, konvertovat, spustit, změnit soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Přípona souboru asm

Přípona souboru asm obvykle obsahuje zdrojový kód psaný v jazyce symbolických adres (v jazyce symbolických instrukcí). Zkratka asm pochází z anglického názvu assembly language => lidové označení assembler.

Význam slova, termín, co je to asm? Jak a v čem zobrazit, prohlížet, importovat, exportovat, konvertovat, spustit, změnit soubor s příponou asm (Zdrojové kódy)

Souborový formát: asm

Jak zobrazit, editovat, změnit soubor s příponou .asm?

V čem prohlížet, přehrát, importovat soubor s koncovkou .asm?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, exportovat, vytvořit soubor formátu asm?

Vytvoření, úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to asm? s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona asm patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: v čem spustit, jak otevřít, co to je asm?, Zdrojové kódy, Zdrojové kódy, jak rozbalit, co znamená asm?, jak přehrát, spuštění souboru, čím zobrazit, jak změnit, jak editovat, editace, jak vytvořit asm, jak komprimovat, druhy souborů, import, wiki

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou asm? Jak přehrát asm soubor, resp. jak zobrazit asm soubor.

Víte, co je to Canisterapie? Znáte výraz Referát? Znáte pojem Lakros? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tapioka?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou asm. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?