Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Přípona souboru p7s

Soubor s příponou .p7s obsahuje digitální podpis. Tento soubor se vyskytuje především u digitálně podepsaných emailových zpráv u kterých tak potvrzuje identitu odesílatele a pravost dokumentu. Nejčastěji se soubor s digitálním popisem nazývá smime.p7s.

Význam slova, termín, co je to p7s? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Souborový formát: p7s

Jak otevřít soubor s příponou .p7s?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .p7s?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .p7s?

Mozilla Thunderbird
Microsoft Outlook
Apple Mail
PostBox

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem p7s s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru p7s se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: souborový formát, .P7S, jak konvertovat, informace, co to je p7s?, .p7s, význam slova, koncovka souboru p7s, editace, Ostatní soubory, jak přehrát, jak otevřít, jak převést, jak vytvořit p7s, v čem spustit, Ostatní soubory, co znamená p7s?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou p7s? Jak přehrát p7s soubor, resp. jak zobrazit p7s soubor.

Znáte význam termínu Zlatý řez? Víte, co to je Husokachna? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Czech point? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Zdraví

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou p7s. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.