Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, editovat, konvertovat, vytvořit, spustit, importovat, exportovat soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Přípona souboru p7s

Soubor s příponou .p7s obsahuje digitální podpis. Tento soubor se vyskytuje především u digitálně podepsaných emailových zpráv u kterých tak potvrzuje identitu odesílatele a pravost dokumentu. Nejčastěji se soubor s digitálním popisem nazývá smime.p7s.

Význam slova, termín, co je to p7s? Jak a v čem upravit, editovat, konvertovat, vytvořit, spustit, importovat, exportovat soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Souborový formát: p7s

Jak upravit, rozbalit, exportovat soubor s příponou .p7s?

V čem editovat, změnit, konvertovat soubor s koncovkou .p7s?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, vytvořit, otevřít soubor formátu p7s?

Mozilla Thunderbird
Microsoft Outlook
Apple Mail
PostBox

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální.

Tento text (p7s) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru p7s se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, význam slova, v čem upravit, wiki, Ostatní soubory, prohlížení, přípona souboru p7s, jak vytvořit p7s, druhy souborů, .P7S, jak otevřít, převod souborů, jak změnit, informace, spuštění souboru, editace, jak převést, v čem spustit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu p7s? Jak přehrát p7s soubor, resp. jak zobrazit p7s soubor.

Znáte význam termínu Flipové pouzdro? Znáte význam termínu Alpaka? Znáte význam termínu Výsledovka? Víte, co to je Perlinka?

Výběr formátů a přípon souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou p7s. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.