Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Přípona souboru p7s

Soubor s příponou .p7s obsahuje digitální podpis. Tento soubor se vyskytuje především u digitálně podepsaných emailových zpráv u kterých tak potvrzuje identitu odesílatele a pravost dokumentu. Nejčastěji se soubor s digitálním popisem nazývá smime.p7s.

Význam slova, termín, co je to p7s? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Souborový formát: p7s

Jak otevřít soubor s příponou .p7s?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .p7s?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .p7s?

Mozilla Thunderbird
Microsoft Outlook
Apple Mail
PostBox

Uvedené informace jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony p7s sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru p7s je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, import, Ostatní soubory, prohlížení, jak vytvořit p7s, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, editace, koncovka souboru p7s, souborový formát, wiki, .P7S, v čem spustit, jak konvertovat, export, .p7s

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu p7s? Jak přehrát p7s soubor, resp. jak zobrazit p7s soubor.

Víte, co je to Ragú? Znáte význam termínu Obří slalom? Víte, co to je Jarmulka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Izotop?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou p7s. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.