Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, zobrazit, rozbalit, importovat, konvertovat, převést, upravit soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Přípona souboru p7s

Soubor s příponou .p7s obsahuje digitální podpis. Tento soubor se vyskytuje především u digitálně podepsaných emailových zpráv u kterých tak potvrzuje identitu odesílatele a pravost dokumentu. Nejčastěji se soubor s digitálním popisem nazývá smime.p7s.

Význam slova, termín, co je to p7s? Jak a v čem vytvořit, zobrazit, rozbalit, importovat, konvertovat, převést, upravit soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Souborový formát: p7s

Jak vytvořit, exportovat, upravit soubor s příponou .p7s?

V čem zobrazit, prohlížet, rozbalit soubor s koncovkou .p7s?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, importovat, editovat soubor formátu p7s?

Mozilla Thunderbird
Microsoft Outlook
Apple Mail
PostBox

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení.

Sdílejte text p7s s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru p7s se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak převést, .p7s, jak otevřít, jak konvertovat, editace, jak editovat, informace, čím zobrazit, přípona souboru p7s, převod souborů, export, spuštění souboru, zkratka p7s, jak rozbalit, jak změnit, wiki, Ostatní soubory, jak přehrát

Kategorie Ostatní soubory,  p7s, ilustrační obrázek

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou p7s? Jak přehrát p7s soubor, resp. jak zobrazit p7s soubor.

Znáte výraz Softshell? Znáte význam termínu Viskozita? Vzpomněli byste si na význam slova Zastavěná plocha? Pamatujete si definici pojmu Premisa?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou p7s. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.