Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, rozbalit, konvertovat, spustit, upravit, importovat, otevřít soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Přípona souboru p7s

Soubor s příponou .p7s obsahuje digitální podpis. Tento soubor se vyskytuje především u digitálně podepsaných emailových zpráv u kterých tak potvrzuje identitu odesílatele a pravost dokumentu. Nejčastěji se soubor s digitálním popisem nazývá smime.p7s.

Význam slova, termín, co je to p7s? Jak a v čem převést, rozbalit, konvertovat, spustit, upravit, importovat, otevřít soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Souborový formát: p7s

Jak převést, změnit, otevřít soubor s příponou .p7s?

V čem rozbalit, exportovat, konvertovat soubor s koncovkou .p7s?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, spustit, vytvořit soubor formátu p7s?

Mozilla Thunderbird
Microsoft Outlook
Apple Mail
PostBox

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru p7s? Potom se o definici podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru p7s patří do kategorie Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem spustit, Ostatní soubory, co znamená p7s?, jak změnit, jak rozbalit, jak otevřít, význam slova, editace, zkratka p7s, import, co to je p7s?, spuštění souboru, Ostatní soubory, prohlížení, informace, export, souborový formát, převod souborů

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou p7s? Jak přehrát p7s soubor, resp. jak zobrazit p7s soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rohový kop Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Blanšírování? Znáte význam termínu Cholesterol? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Bit

Doporučené koncovky a formáty souborů

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou p7s. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.