Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak otevřít soubor s příponou .fods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu fods můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru fods se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak převést, Dokumenty, .fods, formát souboru, prohlížení, .FODS, souborový formát, jak otevřít, jak vytvořit fods, export, editace, spuštění souboru, wiki, v čem spustit, co znamená fods?, koncovka souboru fods, jak přehrát

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Znáte význam termínu Adenokarcinom? Víte, co to je Disponibilní zůstatek? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Refundace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cysta

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?