Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, rozbalit, importovat, zobrazit, komprimovat, prohlížet, otevřít soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem změnit, rozbalit, importovat, zobrazit, komprimovat, prohlížet, otevřít soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak změnit, editovat, otevřít soubor s příponou .fods?

V čem rozbalit, spustit, importovat soubor s koncovkou .fods?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, zobrazit, přehrát soubor formátu fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem fods s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru fods patří do kategorie Dokumenty

Klíčová slova: export, jak převést, .FODS, druhy souborů, čím zobrazit, formát souboru, jak rozbalit, .fods, spuštění souboru, souborový formát, prohlížení, jak komprimovat, v čem upravit, informace, jak editovat, wiki, jak přehrát, Dokumenty

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Víte, co je to Paella? Znáte výraz Šalanda? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Menhir? Víte, co to je Křížová cesta?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?