Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak otevřít soubor s příponou .fods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem fods s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru fods se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: význam slova, v čem upravit, souborový formát, .FODS, co znamená fods?, jak otevřít, Dokumenty, export, jak konvertovat, prohlížení, editace, formát souboru, jak vytvořit fods, co to je fods?, jak převést, import, jak přehrát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Pamatujete si definici pojmu Karma? Vzpomněli byste si na význam slova Xantan E 415? Znáte pojem Draft? Víte, co je to Notifikace?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?