Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak otevřít soubor s příponou .fods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru fods? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru fods patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru fods, souborový formát, Dokumenty, import, prohlížení, v čem spustit, spuštění souboru, .fods, editace, .FODS, jak konvertovat, co to je fods?, jak vytvořit fods, informace, export, jak otevřít, čím zobrazit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Znáte pojem Shareware? Víte, co je to ESP? Znáte význam termínu Aviváž? Víte, co to je Polygon?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?