Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, vytvořit, přehrát, exportovat, převést, spustit, rozbalit soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem prohlížet, vytvořit, přehrát, exportovat, převést, spustit, rozbalit soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak prohlížet, upravit, rozbalit soubor s příponou .fods?

V čem vytvořit, importovat, přehrát soubor s koncovkou .fods?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, exportovat, zobrazit soubor formátu fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte text fods s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona fods patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: import, jak rozbalit, spuštění souboru, formát souboru, jak konvertovat, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, prohlížení, přípona souboru fods, co znamená fods?, jak převést, jak otevřít, význam slova, jak vytvořit fods, jak přehrát, Dokumenty, wiki

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Pamatujete si definici pojmu Chromatická aberace? Víte, co je to Škytavka? Pamatujete si definici pojmu Štěpkovač? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Ájurvédská masáž

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?