Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, vytvořit, spustit, přehrát, komprimovat, převést, změnit soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem prohlížet, vytvořit, spustit, přehrát, komprimovat, převést, změnit soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak prohlížet, editovat, změnit soubor s příponou .fods?

V čem vytvořit, konvertovat, spustit soubor s koncovkou .fods?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, přehrát, rozbalit soubor formátu fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek.

Tento text (fods) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru fods je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: editace, čím zobrazit, Dokumenty, jak otevřít, jak komprimovat, co znamená fods?, export, formát souboru, převod souborů, souborový formát, jak konvertovat, informace, zkratka fods, koncovka souboru fods, v čem upravit, wiki, druhy souborů, přípona souboru fods

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Víte, co je to Korporace? Víte, co je to Želírovací cukr? Víte, co je to Kumys? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Žahour?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?