Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, komprimovat, převést, zobrazit, exportovat, upravit, rozbalit soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem spustit, komprimovat, převést, zobrazit, exportovat, upravit, rozbalit soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak spustit, změnit, rozbalit soubor s příponou .fods?

V čem komprimovat, konvertovat, převést soubor s koncovkou .fods?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, zobrazit, vytvořit soubor formátu fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony fods sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru fods je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: Dokumenty, souborový formát, co to je fods?, druhy souborů, jak vytvořit fods, Dokumenty, jak komprimovat, prohlížení, spuštění souboru, jak změnit, čím zobrazit, jak konvertovat, přípona souboru fods, jak přehrát, informace, koncovka souboru fods, v čem upravit, wiki

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Znáte význam termínu Asteroid? Pamatujete si definici pojmu Himalájská sůl? Znáte význam termínu Řeřicha? Znáte pojem EPC?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?