Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Přípona souboru fods

Přípona .fods je zkratkou OpenDocument Flat XML Spreadsheet a označují se tak dokumenty vytvořené v tabulkovém procesoru. Jedná se o obdobu formátu ods, který však není komprimován.

Význam slova, termín, co je to fods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou fods (Dokumenty)

Souborový formát: fods

Jak otevřít soubor s příponou .fods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .fods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .fods?

LibreOffice
OpenOffice.org

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony fods sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru fods je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: co znamená fods?, formát souboru, jak konvertovat, jak otevřít, co to je fods?, souborový formát, v čem spustit, koncovka souboru fods, význam slova, wiki, editace, jak převést, jak vytvořit fods, informace, přípona souboru fods, v čem upravit, Dokumenty

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona fods? Jak přehrát fods soubor, resp. jak zobrazit fods soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo FTP Pamatujete si definici pojmu Osobnost? Vzpomněli byste si na význam slova Spandex? Znáte pojem Diosmin?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fods. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?