Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, konvertovat, vytvořit, exportovat, prohlížet, převést, změnit soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Přípona souboru r00

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r00 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 2. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .rar a případný následující r01. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r00? Jak a v čem editovat, konvertovat, vytvořit, exportovat, prohlížet, převést, změnit soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Souborový formát: r00

Jak editovat, upravit, změnit soubor s příponou .r00?

V čem konvertovat, přehrát, vytvořit soubor s koncovkou .r00?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, exportovat, zobrazit soubor formátu r00?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Sdílejte text r00 s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru r00 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: formát souboru, jak převést, jak konvertovat, wiki, přípona souboru r00, jak změnit, jak otevřít, čím zobrazit, jak komprimovat, Komprimace dat, jak vytvořit r00, v čem upravit, jak editovat, druhy souborů, editace, Komprimace dat, zkratka r00, jak přehrát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona r00? Jak přehrát r00 soubor, resp. jak zobrazit r00 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Genetika? Znáte význam termínu Prvouka? Znáte význam termínu Ekoterorismus? Pamatujete si definici pojmu Aforismus?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r00. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?