Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Přípona souboru r00

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r00 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 2. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .rar a případný následující r01. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r00? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Souborový formát: r00

Jak otevřít soubor s příponou .r00?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .r00?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .r00?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu r00 s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona r00 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: v čem upravit, přípona souboru r00, co to je r00?, wiki, .r00, formát souboru, význam slova, jak převést, jak konvertovat, import, co znamená r00?, export, informace, editace, .R00, koncovka souboru r00, souborový formát

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou r00? Jak přehrát r00 soubor, resp. jak zobrazit r00 soubor.

Víte, co to je Omeprazol? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tarhoňa? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Entropie Pamatujete si definici pojmu Karma?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r00. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?