Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, rozbalit, převést, prohlížet, exportovat, konvertovat, zobrazit soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Přípona souboru r00

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r00 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 2. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .rar a případný následující r01. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r00? Jak a v čem spustit, rozbalit, převést, prohlížet, exportovat, konvertovat, zobrazit soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Souborový formát: r00

Jak spustit, přehrát, zobrazit soubor s příponou .r00?

V čem rozbalit, změnit, převést soubor s koncovkou .r00?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, prohlížet, upravit soubor formátu r00?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu r00 s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru r00 se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: jak editovat, jak konvertovat, druhy souborů, Komprimace dat, přípona souboru r00, převod souborů, editace, spuštění souboru, koncovka souboru r00, co znamená r00?, .R00, import, jak převést, souborový formát, prohlížení, formát souboru, jak rozbalit, zkratka r00

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou r00? Jak přehrát r00 soubor, resp. jak zobrazit r00 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Želatina? Vzpomněli byste si na význam slova Vinylová podlaha? Znáte výraz Prezenční studium? Vzpomněli byste si na význam slova Medovina?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r00. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?