Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, upravit, prohlížet, editovat, změnit, převést, konvertovat soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Přípona souboru r00

Formát RAR pro kompresi souborů je pojmenovaný po autorovi - Jevgenij Rošal (Roshal ARchive). RAR je proprietární formát (s uzavřeným zdrojovým kódem). RAR soubory lze prohlížet v mnoha aplikacích, ale vytvářet ho lze pouze placeným program RAR (WinRAR). Zdarma k dispozici je zkušební verze programu. Přípona souboru .r00 označuje jeden ze souborů děleného RAR archivu. Jedná se o 2. soubor archivu. Předcházející soubor děleného archivu má příponu .rar a případný následující r01. První soubor má příponu .rar. Pro korektní rozbalení archivu je potřeba mít k dispozici všechny předcházející soubory.

Význam slova, termín, co je to r00? Jak a v čem otevřít, upravit, prohlížet, editovat, změnit, převést, konvertovat soubor s příponou r00 (Komprimace dat)

Souborový formát: r00

Jak otevřít, rozbalit, konvertovat soubor s příponou .r00?

V čem upravit, importovat, prohlížet soubor s koncovkou .r00?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, editovat, přehrát soubor formátu r00?

WinRAR (Windows; Trial - zkušební verze)

Rozbalení archivu:
UnRAR
7-Zip
WinZIP
B1 Free Archiver (Windows, Linux, Mac OS X)

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to r00? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru r00 je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: čím zobrazit, v čem spustit, Komprimace dat, jak konvertovat, co znamená r00?, spuštění souboru, v čem upravit, wiki, převod souborů, zkratka r00, jak editovat, jak rozbalit, jak otevřít, prohlížení, import, Komprimace dat, editace, koncovka souboru r00

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou r00? Jak přehrát r00 soubor, resp. jak zobrazit r00 soubor.

Znáte význam termínu Pentalogie? Víte, co to je Přírodní památka? Znáte výraz Zlatý klas? Vzpomněli byste si na význam slova Fašank?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou r00. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?