Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, zobrazit, vytvořit, exportovat, spustit, komprimovat, rozbalit soubor s příponou fnt (Fonty)

Přípona souboru fnt

fnt je soubor písma používaného v operačních systémech Windows.

Význam slova, termín, co je to fnt? Jak a v čem upravit, zobrazit, vytvořit, exportovat, spustit, komprimovat, rozbalit soubor s příponou fnt (Fonty)

Souborový formát: fnt

Jak upravit, otevřít, rozbalit soubor s příponou .fnt?

V čem zobrazit, importovat, vytvořit soubor s koncovkou .fnt?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, exportovat, prohlížet soubor formátu fnt?

Ovládací panely -> Písma (prohlížeč písmen Windows)
Editace - VSoft FontEdit

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to fnt? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru fnt patří do kategorie Fonty

Klíčová slova: jak komprimovat, export, jak editovat, co to je fnt?, čím zobrazit, souborový formát, v čem spustit, Fonty, význam slova, v čem upravit, koncovka souboru fnt, import, jak převést, wiki, jak vytvořit fnt, jak přehrát, .fnt, druhy souborů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou fnt? Jak přehrát fnt soubor, resp. jak zobrazit fnt soubor.

Víte, co je to Veni vidi vici? Vzpomněli byste si na význam slova Halloween? Vzpomněli byste si na význam slova Cash flow? Pamatujete si definici pojmu Gospel?

Zkuste také následující přípony souborů

Chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou fnt. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.