Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uop (Dokumenty)

Přípona souboru uop

Přípona .uop je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Presentation. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů určených pro prezentaci (obdoba power pointu). Je podobný (ne však nekompatiblní) s formátem odp.

Význam slova, termín, co je to uop? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uop (Dokumenty)

Souborový formát: uop

Jak otevřít soubor s příponou .uop?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uop?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uop?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (uop) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru uop patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: Dokumenty, význam slova, .UOP, editace, formát souboru, import, v čem spustit, jak přehrát, koncovka souboru uop, spuštění souboru, jak převést, export, prohlížení, co znamená uop?, .uop, jak konvertovat, přípona souboru uop

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou uop? Jak přehrát uop soubor, resp. jak zobrazit uop soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Amygdala? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Oxygenoterapie Pamatujete si definici pojmu Smalt? Vzpomněli byste si na význam slova Saldo?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uop. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.