Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uop (Dokumenty)

Přípona souboru uop

Přípona .uop je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Presentation. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů určených pro prezentaci (obdoba power pointu). Je podobný (ne však nekompatiblní) s formátem odp.

Význam slova, termín, co je to uop? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uop (Dokumenty)

Souborový formát: uop

Jak otevřít soubor s příponou .uop?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uop?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uop?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru uop? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru uop je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: co znamená uop?, čím zobrazit, koncovka souboru uop, Dokumenty, v čem upravit, import, export, spuštění souboru, Dokumenty, jak vytvořit uop, jak otevřít, .UOP, souborový formát, jak přehrát, informace, význam slova, prohlížení

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona uop? Jak přehrát uop soubor, resp. jak zobrazit uop soubor.

Víte, co je to Pemza? Znáte význam termínu Přečin? Víte, co to je Gustin? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hybridní válka?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uop. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.