Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, importovat, přehrát, spustit, vytvořit, exportovat, editovat soubor s příponou uop (Dokumenty)

Přípona souboru uop

Přípona .uop je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Presentation. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů určených pro prezentaci (obdoba power pointu). Je podobný (ne však nekompatiblní) s formátem odp.

Význam slova, termín, co je to uop? Jak a v čem zobrazit, importovat, přehrát, spustit, vytvořit, exportovat, editovat soubor s příponou uop (Dokumenty)

Souborový formát: uop

Jak zobrazit, rozbalit, editovat soubor s příponou .uop?

V čem importovat, konvertovat, přehrát soubor s koncovkou .uop?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, spustit, komprimovat soubor formátu uop?

OpenOffice.org
LibreOffice
WPS Office 2009

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Tento text (uop) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru uop je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak vytvořit uop, Dokumenty, v čem spustit, jak přehrát, co znamená uop?, Dokumenty, zkratka uop, jak rozbalit, co to je uop?, prohlížení, .UOP, význam slova, formát souboru, import, editace, koncovka souboru uop, převod souborů, informace

Právě jste zjistili Jaký typ souboru má příponu uop? Jak přehrát uop soubor, resp. jak zobrazit uop soubor.

Znáte význam termínu Infantilismus? Víte, co to je ICloud? Pamatujete si definici pojmu Odchodné? Vzpomněli byste si na význam slova Šifon?

Často hledané koncovky souborů

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uop. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.