Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, vytvořit, spustit, rozbalit, převést, konvertovat, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Přípona souboru kmz

Soubor s příponou .kmz je rozšířením formátu .kml (Keyhole Markup Language). Narozdíl od kml, které je ve formátu xml, je tento soubor komprimován pomocí zip komprese. Navíc může obsahovat další soubory - především obrázky (textury v jpeg formátu)

Význam slova, termín, co je to kmz? Jak a v čem prohlížet, vytvořit, spustit, rozbalit, převést, konvertovat, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Souborový formát: kmz

Jak prohlížet, zobrazit, přehrát soubor s příponou .kmz?

V čem vytvořit, otevřít, spustit soubor s koncovkou .kmz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, rozbalit, importovat soubor formátu kmz?

Google Earth
Global Mapper
Trimble SketchUp

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu kmz s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru kmz je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak přehrát, informace, export, co znamená kmz?, Ostatní soubory, jak změnit, jak převést, v čem upravit, jak komprimovat, převod souborů, jak otevřít, Ostatní soubory, jak editovat, formát souboru, koncovka souboru kmz, souborový formát, přípona souboru kmz, význam slova

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou kmz? Jak přehrát kmz soubor, resp. jak zobrazit kmz soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Sidžo Víte, co to je YMCA? Víte, co je to Dekadentní? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Omluvný list

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kmz. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.