Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, zobrazit, upravit, převést, komprimovat, exportovat, spustit soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Přípona souboru kmz

Soubor s příponou .kmz je rozšířením formátu .kml (Keyhole Markup Language). Narozdíl od kml, které je ve formátu xml, je tento soubor komprimován pomocí zip komprese. Navíc může obsahovat další soubory - především obrázky (textury v jpeg formátu)

Význam slova, termín, co je to kmz? Jak a v čem importovat, zobrazit, upravit, převést, komprimovat, exportovat, spustit soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Souborový formát: kmz

Jak importovat, otevřít, spustit soubor s příponou .kmz?

V čem zobrazit, přehrát, upravit soubor s koncovkou .kmz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, převést, rozbalit soubor formátu kmz?

Google Earth
Global Mapper
Trimble SketchUp

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony kmz sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Koncovka souboru kmz patří do kategorie Ostatní soubory

Klíčová slova: prohlížení, v čem spustit, Ostatní soubory, .kmz, jak komprimovat, souborový formát, informace, wiki, zkratka kmz, jak přehrát, jak rozbalit, co znamená kmz?, přípona souboru kmz, jak konvertovat, Ostatní soubory, čím zobrazit, jak vytvořit kmz, .KMZ

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu kmz? Jak přehrát kmz soubor, resp. jak zobrazit kmz soubor.

Znáte výraz Katalyzátor? Vzpomněli byste si na význam slova Happy slapping? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cmunda Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Lymfa?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kmz. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.