Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Přípona souboru kmz

Soubor s příponou .kmz je rozšířením formátu .kml (Keyhole Markup Language). Narozdíl od kml, které je ve formátu xml, je tento soubor komprimován pomocí zip komprese. Navíc může obsahovat další soubory - především obrázky (textury v jpeg formátu)

Význam slova, termín, co je to kmz? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Souborový formát: kmz

Jak otevřít soubor s příponou .kmz?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kmz?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kmz?

Google Earth
Global Mapper
Trimble SketchUp

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony kmz sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru kmz je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: wiki, .KMZ, co znamená kmz?, prohlížení, v čem spustit, význam slova, souborový formát, jak přehrát, Ostatní soubory, .kmz, export, jak převést, formát souboru, jak konvertovat, čím zobrazit, editace, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou kmz? Jak přehrát kmz soubor, resp. jak zobrazit kmz soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Daňová evidence Pamatujete si definici pojmu Ješitnost? Vzpomněli byste si na význam slova Optická síť? Znáte pojem Antivirus?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kmz. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.