Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, vytvořit, prohlížet, zobrazit, přehrát, rozbalit, upravit soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Přípona souboru kmz

Soubor s příponou .kmz je rozšířením formátu .kml (Keyhole Markup Language). Narozdíl od kml, které je ve formátu xml, je tento soubor komprimován pomocí zip komprese. Navíc může obsahovat další soubory - především obrázky (textury v jpeg formátu)

Význam slova, termín, co je to kmz? Jak a v čem komprimovat, vytvořit, prohlížet, zobrazit, přehrát, rozbalit, upravit soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Souborový formát: kmz

Jak komprimovat, exportovat, upravit soubor s příponou .kmz?

V čem vytvořit, převést, prohlížet soubor s koncovkou .kmz?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, zobrazit, konvertovat soubor formátu kmz?

Google Earth
Global Mapper
Trimble SketchUp

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to kmz? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru kmz patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: zkratka kmz, jak změnit, .kmz, jak rozbalit, jak přehrát, spuštění souboru, Ostatní soubory, jak otevřít, jak vytvořit kmz, v čem upravit, jak převést, druhy souborů, čím zobrazit, koncovka souboru kmz, .KMZ, jak konvertovat, co to je kmz?, Ostatní soubory

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona kmz? Jak přehrát kmz soubor, resp. jak zobrazit kmz soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Freeware? Víte, co je to Gimp? Pamatujete si definici pojmu Humanismus? Vzpomněli byste si na význam slova Restituce?

Zkuste také následující přípony souborů

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kmz. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.