Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Přípona souboru kmz

Soubor s příponou .kmz je rozšířením formátu .kml (Keyhole Markup Language). Narozdíl od kml, které je ve formátu xml, je tento soubor komprimován pomocí zip komprese. Navíc může obsahovat další soubory - především obrázky (textury v jpeg formátu)

Význam slova, termín, co je to kmz? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Souborový formát: kmz

Jak otevřít soubor s příponou .kmz?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kmz?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kmz?

Google Earth
Global Mapper
Trimble SketchUp

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem kmz s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru kmz se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak vytvořit kmz, informace, souborový formát, wiki, import, .KMZ, spuštění souboru, editace, jak konvertovat, jak převést, export, v čem spustit, formát souboru, čím zobrazit, koncovka souboru kmz, přípona souboru kmz, prohlížení

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát kmz? Jak přehrát kmz soubor, resp. jak zobrazit kmz soubor.

Pamatujete si definici pojmu RPSN? Vzpomněli byste si na význam slova Yolo? Znáte pojem Smartphone? Víte, co je to Katalyzátor?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kmz. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.