Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak otevřít soubor s příponou .lha?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lha?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lha?

Lha
WinZip Pro

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru lha? Potom se o definici podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru lha se nachází v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: co znamená lha?, v čem spustit, Komprimace dat, čím zobrazit, jak otevřít, význam slova, v čem upravit, Komprimace dat, koncovka souboru lha, wiki, jak převést, .LHA, jak vytvořit lha, jak přehrát, jak konvertovat, prohlížení, .lha

Nyní už nejspíš víte Na co se používá souborová přípona lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pranýř? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Obrok Pamatujete si definici pojmu Binární opce? Vzpomněli byste si na význam slova ICQ?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.