Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, konvertovat, upravit, otevřít, prohlížet, spustit, zobrazit soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem vytvořit, konvertovat, upravit, otevřít, prohlížet, spustit, zobrazit soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak vytvořit, změnit, zobrazit soubor s příponou .lha?

V čem konvertovat, importovat, upravit soubor s koncovkou .lha?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, otevřít, rozbalit soubor formátu lha?

Lha
WinZip Pro

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených.

Tento text (lha) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona lha je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak převést, jak vytvořit lha, Komprimace dat, spuštění souboru, export, význam slova, zkratka lha, informace, jak přehrát, koncovka souboru lha, souborový formát, v čem spustit, formát souboru, jak editovat, převod souborů, import, Komprimace dat, jak otevřít

Nyní již víte K čemu se využívá souborová přípona lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Víte, co je to Pranostika? Vzpomněli byste si na význam slova Tempomat? Víte, co je to Endemit? Víte, co je to Apple Pay?

Náhodné formáty souborů

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.