Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak otevřít soubor s příponou .lha?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lha?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lha?

Lha
WinZip Pro

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony lha sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru lha patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: Komprimace dat, .LHA, jak přehrát, v čem upravit, jak vytvořit lha, co to je lha?, přípona souboru lha, souborový formát, import, export, jak převést, jak konvertovat, spuštění souboru, jak otevřít, prohlížení, formát souboru, editace

Právě jste zjistili Které typy souborů se označují koncovkou lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Znáte význam termínu Oškrt? Víte, co to je Rychlosůl? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo All inclusive? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Seraf

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.