Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak otevřít soubor s příponou .lha?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lha?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lha?

Lha
WinZip Pro

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru lha? Pak se o ní podělte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru lha je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: editace, co znamená lha?, .lha, co to je lha?, v čem upravit, koncovka souboru lha, Komprimace dat, formát souboru, .LHA, informace, jak konvertovat, import, export, Komprimace dat, prohlížení, jak vytvořit lha, jak převést

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Strdí Pamatujete si definici pojmu Etika? Vzpomněli byste si na význam slova CHKO? Znáte pojem Bipolární porucha?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.