Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak otevřít soubor s příponou .lha?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lha?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lha?

Lha
WinZip Pro

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem lha s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona lha je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: .LHA, význam slova, jak přehrát, Komprimace dat, informace, prohlížení, souborový formát, .lha, jak otevřít, v čem upravit, co znamená lha?, jak převést, import, formát souboru, export, Komprimace dat, jak vytvořit lha

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Víte, co to je Tablet? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Aplikace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Perkelt Pamatujete si definici pojmu Babí léto?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.