Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, upravit, zobrazit, exportovat, prohlížet, editovat, spustit soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem konvertovat, upravit, zobrazit, exportovat, prohlížet, editovat, spustit soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak konvertovat, převést, spustit soubor s příponou .lha?

V čem upravit, změnit, zobrazit soubor s koncovkou .lha?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, exportovat, komprimovat soubor formátu lha?

Lha
WinZip Pro

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem lha s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru lha patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: jak rozbalit, jak komprimovat, co to je lha?, souborový formát, co znamená lha?, prohlížení, druhy souborů, jak přehrát, wiki, převod souborů, editace, koncovka souboru lha, export, zkratka lha, Komprimace dat, .LHA, jak změnit, v čem spustit

Teď už znáte odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Znáte význam termínu Dalekozrakost? Pamatujete si definici pojmu Nespolehlivý plátce? Víte, co je to Složené úročení? Vzpomněli byste si na význam slova Kyselica?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.