Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, rozbalit, importovat, upravit, změnit, vytvořit, převést soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem spustit, rozbalit, importovat, upravit, změnit, vytvořit, převést soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak spustit, otevřít, převést soubor s příponou .lha?

V čem rozbalit, prohlížet, importovat soubor s koncovkou .lha?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, upravit, editovat soubor formátu lha?

Lha
WinZip Pro

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny.

Líbí se vám definice přípony souboru lha? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru lha patří do sekce Komprimace dat

Klíčová slova: koncovka souboru lha, spuštění souboru, jak změnit, .lha, prohlížení, jak vytvořit lha, zkratka lha, převod souborů, import, v čem spustit, wiki, druhy souborů, přípona souboru lha, jak přehrát, informace, souborový formát, jak rozbalit, co to je lha?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Pamatujete si definici pojmu Sacharidy? Víte, co je to Wrestling? Znáte pojem Dharma? Víte, co je to Očkování?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.