Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, vytvořit, rozbalit, exportovat, převést, změnit, otevřít soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Přípona souboru lha

LHA je freeware utilita pro kompresi souborů vytvořené v roce 1988 Japoncem Haruyasu Yoshizaki. V současné době není formát příliš využíván.

Význam slova, termín, co je to lha? Jak a v čem komprimovat, vytvořit, rozbalit, exportovat, převést, změnit, otevřít soubor s příponou lha (Komprimace dat)

Souborový formát: lha

Jak komprimovat, přehrát, otevřít soubor s příponou .lha?

V čem vytvořit, prohlížet, rozbalit soubor s koncovkou .lha?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, exportovat, upravit soubor formátu lha?

Lha
WinZip Pro

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených.

Zaujal vás formát, koncovka souboru lha? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru lha je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: čím zobrazit, jak editovat, jak vytvořit lha, koncovka souboru lha, jak rozbalit, v čem upravit, převod souborů, .LHA, prohlížení, editace, co to je lha?, import, informace, spuštění souboru, přípona souboru lha, jak komprimovat, .lha, co znamená lha?

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou lha? Jak přehrát lha soubor, resp. jak zobrazit lha soubor.

Víte, co to je Externalita? Znáte význam termínu Bílé zlato? Pamatujete si definici pojmu Adobe Photoshop? Pamatujete si definici pojmu Polarizační filtr?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lha. Každý software má jiné podmínky použití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.