Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Přípona souboru dlo

Přípona .dlo označuje plugin programu Autodesk 3ds Max.

Význam slova, termín, co je to dlo? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dlo (Ostatní soubory)

Souborový formát: dlo

Jak otevřít soubor s příponou .dlo?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dlo?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dlo?

Autodesk 3ds Max

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru dlo? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dlo je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak vytvořit dlo, Ostatní soubory, v čem spustit, informace, čím zobrazit, význam slova, import, prohlížení, co to je dlo?, jak otevřít, formát souboru, .dlo, koncovka souboru dlo, wiki, Ostatní soubory, jak převést, spuštění souboru

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona dlo? Jak přehrát dlo soubor, resp. jak zobrazit dlo soubor.

Víte, co je to Větný člen? Znáte význam termínu Hematom? Víte, co to je Frisco? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Aukro?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dlo. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.