Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, exportovat, importovat, převést, otevřít, spustit, změnit soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Přípona souboru m4a

Přípona .m4a označuje soubor ve formátu MPEG-4 ve standardu ISO/IEC 14496-14. Na rozdíl od mp4 soubory typu m4a obsahují pouze zvuk - audio.

Význam slova, termín, co je to m4a? Jak a v čem upravit, exportovat, importovat, převést, otevřít, spustit, změnit soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Souborový formát: m4a

Jak upravit, editovat, změnit soubor s příponou .m4a?

V čem exportovat, rozbalit, importovat soubor s koncovkou .m4a?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, převést, přehrát soubor formátu m4a?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Media Player Classic
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby.

Tento text (m4a) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona m4a se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: v čem spustit, co znamená m4a?, souborový formát, wiki, jak editovat, import, jak změnit, Audio soubory, formát souboru, .M4A, co to je m4a?, .m4a, převod souborů, v čem upravit, editace, druhy souborů, prohlížení, informace

Nyní již víte Jaký typ souboru má příponu m4a? Jak přehrát m4a soubor, resp. jak zobrazit m4a soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Status quo? Víte, co to je CSc? Znáte význam termínu Přímá úměrnost? Vzpomněli byste si na význam slova Vyhřezlá ploténka?

Často hledané souborové formáty

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4a. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).