Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, přehrát, komprimovat, otevřít, převést, upravit, vytvořit soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Přípona souboru m4a

Přípona .m4a označuje soubor ve formátu MPEG-4 ve standardu ISO/IEC 14496-14. Na rozdíl od mp4 soubory typu m4a obsahují pouze zvuk - audio.

Význam slova, termín, co je to m4a? Jak a v čem exportovat, přehrát, komprimovat, otevřít, převést, upravit, vytvořit soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Souborový formát: m4a

Jak exportovat, prohlížet, vytvořit soubor s příponou .m4a?

V čem přehrát, editovat, komprimovat soubor s koncovkou .m4a?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, otevřít, změnit soubor formátu m4a?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Media Player Classic
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených.

Zaujal vás formát, koncovka souboru m4a? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru m4a je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: wiki, význam slova, .m4a, export, .M4A, jak vytvořit m4a, koncovka souboru m4a, Audio soubory, jak přehrát, co znamená m4a?, editace, jak konvertovat, jak změnit, jak komprimovat, Audio soubory, jak rozbalit, jak editovat, spuštění souboru

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou m4a? Jak přehrát m4a soubor, resp. jak zobrazit m4a soubor.

Znáte výraz Freeware? Znáte pojem Mantinel? Vzpomněli byste si na význam slova Stav nebezpečí? Pamatujete si definici pojmu Pétanque?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4a. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.