Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, upravit, otevřít, konvertovat, prohlížet, převést, spustit soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Přípona souboru m4a

Přípona .m4a označuje soubor ve formátu MPEG-4 ve standardu ISO/IEC 14496-14. Na rozdíl od mp4 soubory typu m4a obsahují pouze zvuk - audio.

Význam slova, termín, co je to m4a? Jak a v čem rozbalit, upravit, otevřít, konvertovat, prohlížet, převést, spustit soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Souborový formát: m4a

Jak rozbalit, importovat, spustit soubor s příponou .m4a?

V čem upravit, vytvořit, otevřít soubor s koncovkou .m4a?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, konvertovat, zobrazit soubor formátu m4a?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Media Player Classic
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m4a s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Souborová přípona m4a patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: formát souboru, jak konvertovat, co to je m4a?, koncovka souboru m4a, Audio soubory, .M4A, zkratka m4a, souborový formát, editace, import, prohlížení, význam slova, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, .m4a, jak převést, přípona souboru m4a

Kategorie Audio soubory,  m4a, ilustrační obrázek

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona m4a? Jak přehrát m4a soubor, resp. jak zobrazit m4a soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Astigmatismus? Víte, co to je Mnichovská dohoda? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Bigamie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo SOŠ?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4a. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.