Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, rozbalit, exportovat, přehrát, převést, komprimovat, konvertovat soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Přípona souboru m4a

Přípona .m4a označuje soubor ve formátu MPEG-4 ve standardu ISO/IEC 14496-14. Na rozdíl od mp4 soubory typu m4a obsahují pouze zvuk - audio.

Význam slova, termín, co je to m4a? Jak a v čem editovat, rozbalit, exportovat, přehrát, převést, komprimovat, konvertovat soubor s příponou m4a (Audio soubory)

Souborový formát: m4a

Jak editovat, importovat, konvertovat soubor s příponou .m4a?

V čem rozbalit, prohlížet, exportovat soubor s koncovkou .m4a?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, přehrát, spustit soubor formátu m4a?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple iTunes
Microsoft Windows Media Player
Media Player Classic
Nullsoft Winamp Media Player
Apple QuickTime Player

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m4a? s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru m4a je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: informace, jak vytvořit m4a, formát souboru, Audio soubory, Audio soubory, jak editovat, jak konvertovat, co znamená m4a?, zkratka m4a, spuštění souboru, jak rozbalit, prohlížení, koncovka souboru m4a, jak přehrát, co to je m4a?, v čem spustit, jak převést, import

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona m4a? Jak přehrát m4a soubor, resp. jak zobrazit m4a soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Pétanque Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Reciprocita? Víte, co je to Samizdat? Víte, co je to Botnet?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4a. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).