Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, přehrát, otevřít, komprimovat, zobrazit, importovat, rozbalit soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Přípona souboru mp4

Přípona .mp4 označuje formát digitálního multimediálního kontejneru MP4, který se obvykle používá k ukládání videa se zvukem. Může však obsahovat i jiná data jako titulky, menu nebo obrázky, čímž se liší oproti formátu avi. Formát podporuje streamování přes internet. Soubory typu mp4 využívá mnoho typů fotoaparátů nebo videokamer k ukládání videí. Často však využívají vlastní formát, který není plně kompatibilní se standardem ISO/IEC 14496-14.

Význam slova, termín, co je to mp4? Jak a v čem prohlížet, přehrát, otevřít, komprimovat, zobrazit, importovat, rozbalit soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Souborový formát: mp4

Jak prohlížet, převést, rozbalit soubor s příponou .mp4?

V čem přehrát, spustit, otevřít soubor s koncovkou .mp4?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, komprimovat, vytvořit soubor formátu mp4?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
MPEG4 Media Player
H264 Player
Apple QuickTime Player

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mp4 s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona mp4 je v sekci Video soubory

Klíčová slova: .mp4, převod souborů, jak otevřít, jak rozbalit, jak převést, spuštění souboru, jak změnit, prohlížení, Video soubory, jak přehrát, v čem spustit, wiki, význam slova, druhy souborů, co to je mp4?, import, formát souboru, souborový formát

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou mp4? Jak přehrát mp4 soubor, resp. jak zobrazit mp4 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Kombinované studium? Pamatujete si definici pojmu ADHD? Znáte význam termínu Aktivní uhlí? Znáte význam termínu Frustrace?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp4. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.