Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, upravit, zobrazit, vytvořit, přehrát, převést, spustit soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Přípona souboru mp4

Přípona .mp4 označuje formát digitálního multimediálního kontejneru MP4, který se obvykle používá k ukládání videa se zvukem. Může však obsahovat i jiná data jako titulky, menu nebo obrázky, čímž se liší oproti formátu avi. Formát podporuje streamování přes internet. Soubory typu mp4 využívá mnoho typů fotoaparátů nebo videokamer k ukládání videí. Často však využívají vlastní formát, který není plně kompatibilní se standardem ISO/IEC 14496-14.

Význam slova, termín, co je to mp4? Jak a v čem importovat, upravit, zobrazit, vytvořit, přehrát, převést, spustit soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Souborový formát: mp4

Jak importovat, otevřít, spustit soubor s příponou .mp4?

V čem upravit, komprimovat, zobrazit soubor s koncovkou .mp4?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, vytvořit, prohlížet soubor formátu mp4?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
MPEG4 Media Player
H264 Player
Apple QuickTime Player

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to mp4? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru mp4 se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak přehrát, koncovka souboru mp4, wiki, spuštění souboru, v čem upravit, převod souborů, .mp4, přípona souboru mp4, .MP4, druhy souborů, jak konvertovat, prohlížení, import, jak vytvořit mp4, jak rozbalit, čím zobrazit, souborový formát, jak komprimovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou mp4? Jak přehrát mp4 soubor, resp. jak zobrazit mp4 soubor.

Znáte pojem Vitráž? Víte, co je to Příslovce? Pamatujete si definici pojmu Deus ex machina? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Syřidlo

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp4. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.