Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, prohlížet, importovat, upravit, spustit, konvertovat, editovat soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Přípona souboru mp4

Přípona .mp4 označuje formát digitálního multimediálního kontejneru MP4, který se obvykle používá k ukládání videa se zvukem. Může však obsahovat i jiná data jako titulky, menu nebo obrázky, čímž se liší oproti formátu avi. Formát podporuje streamování přes internet. Soubory typu mp4 využívá mnoho typů fotoaparátů nebo videokamer k ukládání videí. Často však využívají vlastní formát, který není plně kompatibilní se standardem ISO/IEC 14496-14.

Význam slova, termín, co je to mp4? Jak a v čem zobrazit, prohlížet, importovat, upravit, spustit, konvertovat, editovat soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Souborový formát: mp4

Jak zobrazit, komprimovat, editovat soubor s příponou .mp4?

V čem prohlížet, vytvořit, importovat soubor s koncovkou .mp4?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, upravit, otevřít soubor formátu mp4?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
MPEG4 Media Player
H264 Player
Apple QuickTime Player

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mp4 sdílet s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Přípona souboru mp4 se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: formát souboru, .mp4, čím zobrazit, přípona souboru mp4, jak editovat, spuštění souboru, .MP4, v čem spustit, význam slova, jak rozbalit, koncovka souboru mp4, wiki, jak změnit, jak konvertovat, editace, co znamená mp4?, jak otevřít, informace

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona mp4? Jak přehrát mp4 soubor, resp. jak zobrazit mp4 soubor.

Víte, co je to Multitasking? Víte, co je to Repůjčka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Atrium? Znáte výraz Bagatelní pohledávka?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp4. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.