Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, zobrazit, editovat, konvertovat, převést, importovat, spustit soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Přípona souboru mp4

Přípona .mp4 označuje formát digitálního multimediálního kontejneru MP4, který se obvykle používá k ukládání videa se zvukem. Může však obsahovat i jiná data jako titulky, menu nebo obrázky, čímž se liší oproti formátu avi. Formát podporuje streamování přes internet. Soubory typu mp4 využívá mnoho typů fotoaparátů nebo videokamer k ukládání videí. Často však využívají vlastní formát, který není plně kompatibilní se standardem ISO/IEC 14496-14.

Význam slova, termín, co je to mp4? Jak a v čem změnit, zobrazit, editovat, konvertovat, převést, importovat, spustit soubor s příponou mp4 (Video soubory)

Souborový formát: mp4

Jak změnit, vytvořit, spustit soubor s příponou .mp4?

V čem zobrazit, komprimovat, editovat soubor s koncovkou .mp4?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, konvertovat, prohlížet soubor formátu mp4?

Přehrávání
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
MPEG4 Media Player
H264 Player
Apple QuickTime Player

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony mp4 sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru mp4 je v sekci Video soubory

Klíčová slova: jak komprimovat, jak převést, v čem upravit, jak editovat, export, jak rozbalit, .MP4, import, co to je mp4?, wiki, informace, souborový formát, Video soubory, zkratka mp4, přípona souboru mp4, co znamená mp4?, formát souboru, Video soubory

Kategorie Video soubory,  mp4, ilustrační obrázek

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona mp4? Jak přehrát mp4 soubor, resp. jak zobrazit mp4 soubor.

Pamatujete si definici pojmu Lomený oblouk? Víte, co je to WTF? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Spása? Znáte výraz Niveleta?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp4. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.