Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, rozbalit, editovat, konvertovat, spustit, upravit, změnit soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Přípona souboru mp2

Přípona mp2 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-2 Audio Layer II. Používá se především v televizním a rozhlasovém vysílání a jako jeden z formátů na DVD.

Význam slova, termín, co je to mp2? Jak a v čem exportovat, rozbalit, editovat, konvertovat, spustit, upravit, změnit soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Souborový formát: mp2

Jak exportovat, převést, změnit soubor s příponou .mp2?

V čem rozbalit, zobrazit, editovat soubor s koncovkou .mp2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, konvertovat, přehrát soubor formátu mp2?

Přehrávání:
Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
Apple iTunes
a mnoho dalších přehrávačů.

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru mp2? Pak se o ní podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru mp2 je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: význam slova, jak přehrát, Audio soubory, prohlížení, .MP2, jak změnit, koncovka souboru mp2, převod souborů, jak komprimovat, jak vytvořit mp2, jak editovat, souborový formát, spuštění souboru, jak otevřít, Audio soubory, jak rozbalit, formát souboru, v čem upravit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu mp2? Jak přehrát mp2 soubor, resp. jak zobrazit mp2 soubor.

Víte, co je to Cytoskopie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Plugin Znáte význam termínu Bentonit? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Grotta?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp2. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde