Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, zobrazit, importovat, vytvořit, otevřít, prohlížet, exportovat soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Přípona souboru mp2

Přípona mp2 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-2 Audio Layer II. Používá se především v televizním a rozhlasovém vysílání a jako jeden z formátů na DVD.

Význam slova, termín, co je to mp2? Jak a v čem komprimovat, zobrazit, importovat, vytvořit, otevřít, prohlížet, exportovat soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Souborový formát: mp2

Jak komprimovat, změnit, exportovat soubor s příponou .mp2?

V čem zobrazit, převést, importovat soubor s koncovkou .mp2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, vytvořit, editovat soubor formátu mp2?

Přehrávání:
Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
Apple iTunes
a mnoho dalších přehrávačů.

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru mp2? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru mp2 patří do sekce Audio soubory

Klíčová slova: editace, jak vytvořit mp2, import, Audio soubory, spuštění souboru, převod souborů, koncovka souboru mp2, wiki, jak rozbalit, čím zobrazit, prohlížení, .MP2, přípona souboru mp2, Audio soubory, export, jak komprimovat, informace, jak přehrát

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou mp2? Jak přehrát mp2 soubor, resp. jak zobrazit mp2 soubor.

Znáte význam termínu Feminismus? Znáte výraz Hepa filtr? Vzpomněli byste si na význam slova Altruismus? Znáte význam termínu Notebook?

Často hledané koncovky souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp2. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde