Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, exportovat, komprimovat, upravit, změnit, prohlížet, spustit soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Přípona souboru mp2

Přípona mp2 označuje zvukové (audio) soubory formátované ztrátovou kompresí MPEG-2 Audio Layer II. Používá se především v televizním a rozhlasovém vysílání a jako jeden z formátů na DVD.

Význam slova, termín, co je to mp2? Jak a v čem rozbalit, exportovat, komprimovat, upravit, změnit, prohlížet, spustit soubor s příponou mp2 (Audio soubory)

Souborový formát: mp2

Jak rozbalit, editovat, spustit soubor s příponou .mp2?

V čem exportovat, přehrát, komprimovat soubor s koncovkou .mp2?

V jakém programu (aplikaci) můžeme zobrazit, upravit, převést soubor formátu mp2?

Přehrávání:
Nullsoft WinAmp
Microsoft Windows Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Media player classic
Apple iTunes
a mnoho dalších přehrávačů.

Texty mohou obsahovat chyby.

Tento text (mp2) můžete sdílet s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru mp2 je v kategorii Audio soubory

Klíčová slova: souborový formát, převod souborů, čím zobrazit, jak rozbalit, jak převést, jak otevřít, jak editovat, wiki, prohlížení, význam slova, jak změnit, .mp2, import, přípona souboru mp2, .MP2, co znamená mp2?, koncovka souboru mp2, editace

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou mp2? Jak přehrát mp2 soubor, resp. jak zobrazit mp2 soubor.

Víte, co je to Skener? Vzpomněli byste si na význam slova Spam? Znáte pojem Hostel? Znáte výraz Cuckold?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mp2. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde