Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak otevřít soubor s příponou .kml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Možnost chyb vyhrazena.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony kml sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru kml patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, Ostatní soubory, co to je kml?, spuštění souboru, v čem spustit, formát souboru, v čem upravit, wiki, jak konvertovat, co znamená kml?, informace, jak vytvořit kml, přípona souboru kml, editace, jak otevřít, .kml, souborový formát

Právě jste zjistili K čemu se využívá souborová přípona kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Znáte význam termínu Obec? Víte, co to je RAM? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Ledové víno? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Epitaf

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.