Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, konvertovat, otevřít, importovat, editovat, změnit, zobrazit soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem exportovat, konvertovat, otevřít, importovat, editovat, změnit, zobrazit soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak exportovat, spustit, zobrazit soubor s příponou .kml?

V čem konvertovat, vytvořit, otevřít soubor s koncovkou .kml?

V jakém programu (aplikaci) můžeme přehrát, importovat, prohlížet soubor formátu kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem kml s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru kml je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, .kml, koncovka souboru kml, jak změnit, přípona souboru kml, zkratka kml, formát souboru, souborový formát, v čem spustit, jak přehrát, export, jak konvertovat, prohlížení, import, jak editovat, jak komprimovat, jak převést, v čem upravit

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Víte, co je to Jmelí? Pamatujete si definici pojmu Ppm? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Těžiště? Pamatujete si definici pojmu Touha?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.