Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, komprimovat, exportovat, importovat, rozbalit, vytvořit, zobrazit soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem upravit, komprimovat, exportovat, importovat, rozbalit, vytvořit, zobrazit soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak upravit, převést, zobrazit soubor s příponou .kml?

V čem komprimovat, změnit, exportovat soubor s koncovkou .kml?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, importovat, prohlížet soubor formátu kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených.

Zaujal vás formát, koncovka souboru kml? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Koncovka souboru kml je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: převod souborů, import, prohlížení, Ostatní soubory, co to je kml?, jak převést, wiki, formát souboru, jak změnit, druhy souborů, export, souborový formát, význam slova, jak editovat, koncovka souboru kml, co znamená kml?, zkratka kml, jak přehrát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Víte, co to je Kostní dřeň? Znáte pojem Alokace? Víte, co to je Offshore? Víte, co je to Dceřiná společnost?

Zkuste také následující přípony souborů

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.