Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak otevřít soubor s příponou .kml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Definici souborového formátu kml můžete sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru kml se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: editace, v čem upravit, wiki, jak konvertovat, co znamená kml?, souborový formát, přípona souboru kml, čím zobrazit, význam slova, jak převést, Ostatní soubory, import, v čem spustit, spuštění souboru, .kml, co to je kml?, jak přehrát

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Pamatujete si definici pojmu OMG? Vzpomněli byste si na význam slova Difúze? Znáte pojem Passata? Víte, co je to Deprese?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Každý software má jiné podmínky použití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.