Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak otevřít soubor s příponou .kml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem kml s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona kml je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem spustit, význam slova, koncovka souboru kml, jak otevřít, přípona souboru kml, export, .KML, v čem upravit, informace, .kml, import, prohlížení, co to je kml?, editace, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Víte, co to je Tabata? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Omegle? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fašismus Pamatujete si definici pojmu Grafická karta?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.