Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, změnit, exportovat, upravit, editovat, vytvořit, otevřít soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem spustit, změnit, exportovat, upravit, editovat, vytvořit, otevřít soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak spustit, prohlížet, otevřít soubor s příponou .kml?

V čem změnit, přehrát, exportovat soubor s koncovkou .kml?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, upravit, rozbalit soubor formátu kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky.

Sdílejte text kml s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru kml se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem upravit, druhy souborů, jak rozbalit, koncovka souboru kml, spuštění souboru, prohlížení, souborový formát, co to je kml?, co znamená kml?, jak přehrát, jak komprimovat, jak konvertovat, .kml, jak vytvořit kml, export, jak editovat, editace, v čem spustit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Total Commander Znáte pojem Nezlomitelná mezera? Znáte pojem Schizma? Víte, co je to Frappé?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.