Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, změnit, převést, importovat, exportovat, prohlížet, editovat soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem rozbalit, změnit, převést, importovat, exportovat, prohlížet, editovat soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak rozbalit, přehrát, editovat soubor s příponou .dll?

V čem změnit, spustit, převést soubor s koncovkou .dll?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, importovat, konvertovat soubor formátu dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to dll? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru dll je v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: Systémové soubory, jak přehrát, jak komprimovat, koncovka souboru dll, souborový formát, jak konvertovat, .dll, v čem upravit, informace, zkratka dll, přípona souboru dll, co to je dll?, jak převést, formát souboru, prohlížení, jak rozbalit, Systémové soubory, druhy souborů

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Znáte pojem Chucpe? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Facepalm Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kyselica? Víte, co je to Blog?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem