Přípony, formáty souborů
Jak a v čem konvertovat, převést, zobrazit, vytvořit, spustit, upravit, otevřít soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem konvertovat, převést, zobrazit, vytvořit, spustit, upravit, otevřít soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak konvertovat, změnit, otevřít soubor s příponou .dll?

V čem převést, importovat, zobrazit soubor s koncovkou .dll?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, vytvořit, rozbalit soubor formátu dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem dll s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru dll se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: zkratka dll, druhy souborů, import, .dll, formát souboru, co to je dll?, jak editovat, souborový formát, přípona souboru dll, Systémové soubory, co znamená dll?, prohlížení, význam slova, v čem upravit, jak přehrát, jak vytvořit dll, jak konvertovat, jak otevřít

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Víte, co to je Endokrinologie? Víte, co je to Nacismus? Víte, co to je Aukro? Vzpomněli byste si na význam slova Jednoduché úročení?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Stejně tak si ověřte licenci software. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem