Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, otevřít, změnit, rozbalit, prohlížet, zobrazit, upravit soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem převést, otevřít, změnit, rozbalit, prohlížet, zobrazit, upravit soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak převést, spustit, upravit soubor s příponou .dll?

V čem otevřít, vytvořit, změnit soubor s koncovkou .dll?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, rozbalit, konvertovat soubor formátu dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dll? Potom se o definici podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Přípona souboru dll se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: jak editovat, jak komprimovat, jak konvertovat, jak převést, význam slova, zkratka dll, druhy souborů, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, co to je dll?, wiki, v čem spustit, souborový formát, koncovka souboru dll, Systémové soubory, .dll, editace

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Víte, co je to Ledová káva? Znáte význam termínu Košer? Víte, co to je Foton? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Veto

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem