Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak otevřít soubor s příponou .dll?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dll?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Tento text (dll) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dll je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: přípona souboru dll, import, co to je dll?, editace, koncovka souboru dll, Systémové soubory, co znamená dll?, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit dll, formát souboru, wiki, prohlížení, souborový formát, .dll

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Domicil Pamatujete si definici pojmu Rodina? Vzpomněli byste si na význam slova Konkubinát? Znáte pojem Espresso?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem