Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, vytvořit, změnit, otevřít, upravit, importovat, zobrazit soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem přehrát, vytvořit, změnit, otevřít, upravit, importovat, zobrazit soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak přehrát, prohlížet, zobrazit soubor s příponou .dll?

V čem vytvořit, konvertovat, změnit soubor s koncovkou .dll?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, otevřít, exportovat soubor formátu dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu.

Líbí se vám definice přípony souboru dll? Pak se o ní podělte s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Formát souboru dll se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, v čem upravit, prohlížení, jak změnit, jak vytvořit dll, jak konvertovat, editace, v čem spustit, jak otevřít, jak komprimovat, Systémové soubory, zkratka dll, druhy souborů, převod souborů, Systémové soubory, jak rozbalit, formát souboru, wiki

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Víte, co je to Ergometrie? Víte, co to je Grand Slam? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Erythritol? Znáte výraz Počasí?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem