Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak otevřít soubor s příponou .dll?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dll?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Texty mohou obsahovat chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to dll? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona dll je v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: co to je dll?, wiki, spuštění souboru, koncovka souboru dll, informace, souborový formát, export, prohlížení, v čem upravit, jak převést, formát souboru, v čem spustit, Systémové soubory, .dll, jak vytvořit dll, význam slova, Systémové soubory

Teď už víte Který formát souboru se označuje koncovkou dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Epilepsie? Znáte pojem Štědrovka? Víte, co je to Aritmetický průměr? Znáte význam termínu Loftový byt?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem