Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak otevřít soubor s příponou .dll?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dll?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Definici souborového formátu dll můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dll se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: co znamená dll?, .dll, editace, přípona souboru dll, formát souboru, export, Systémové soubory, jak převést, souborový formát, v čem upravit, Systémové soubory, jak otevřít, import, wiki, čím zobrazit, koncovka souboru dll, jak přehrát

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Leukemie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Rovnodennost Pamatujete si definici pojmu Nick? Vzpomněli byste si na význam slova Inzulín?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem