Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, exportovat, spustit, prohlížet, otevřít, vytvořit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem editovat, exportovat, spustit, prohlížet, otevřít, vytvořit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak editovat, změnit, přehrát soubor s příponou .dll?

V čem exportovat, importovat, spustit soubor s koncovkou .dll?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, prohlížet, zobrazit soubor formátu dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dll? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru dll patří do sekce Systémové soubory

Klíčová slova: prohlížení, editace, co to je dll?, import, .DLL, koncovka souboru dll, souborový formát, v čem upravit, jak vytvořit dll, co znamená dll?, jak editovat, přípona souboru dll, převod souborů, čím zobrazit, export, Systémové soubory, jak konvertovat, Systémové soubory

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Víte, co to je Michelinská hvězda? Víte, co je to Halucinace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tromba? Vzpomněli byste si na význam slova Abrupce?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem