Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lnk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru lnk

Přípona .lnk označuje zástupce programů v Microsoft Windows (link). Soubor lnk obsahuje informace o umístění cílového souboru a jeho ikony případně další nastavení. Soubor lze spustit v průzkumníku.

Význam slova, termín, co je to lnk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou lnk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: lnk

Jak otevřít soubor s příponou .lnk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .lnk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .lnk?

Průzkumník Windows

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru lnk? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru lnk se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, editace, jak konvertovat, .lnk, formát souboru, přípona souboru lnk, import, Spustitelné soubory, Spustitelné soubory, význam slova, prohlížení, co to je lnk?, jak převést, jak otevřít, koncovka souboru lnk, spuštění souboru, jak přehrát

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou lnk? Jak přehrát lnk soubor, resp. jak zobrazit lnk soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Astenik? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jantar Pamatujete si definici pojmu Rar? Vzpomněli byste si na význam slova Fleece?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lnk. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?