Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, spustit, importovat, přehrát, prohlížet, převést, vytvořit soubor s příponou lnk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru lnk

Přípona .lnk označuje zástupce programů v Microsoft Windows (link). Soubor lnk obsahuje informace o umístění cílového souboru a jeho ikony případně další nastavení. Soubor lze spustit v průzkumníku.

Význam slova, termín, co je to lnk? Jak a v čem otevřít, spustit, importovat, přehrát, prohlížet, převést, vytvořit soubor s příponou lnk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: lnk

Jak otevřít, konvertovat, vytvořit soubor s příponou .lnk?

V čem spustit, editovat, importovat soubor s koncovkou .lnk?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, přehrát, exportovat soubor formátu lnk?

Průzkumník Windows

Chyby vyhrazeny.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem lnk se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru lnk je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: import, koncovka souboru lnk, význam slova, v čem spustit, prohlížení, přípona souboru lnk, Spustitelné soubory, jak konvertovat, v čem upravit, zkratka lnk, jak rozbalit, jak vytvořit lnk, .lnk, čím zobrazit, jak změnit, souborový formát, jak přehrát, jak komprimovat

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou lnk? Jak přehrát lnk soubor, resp. jak zobrazit lnk soubor.

Znáte výraz Hrubá chyba? Víte, co je to Velezrada? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Gainer? Znáte význam termínu Tračník?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou lnk. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?