Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak otevřít soubor s příponou .dif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Definici souborového formátu dif můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dif se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: souborový formát, Dokumenty, spuštění souboru, prohlížení, editace, jak přehrát, Dokumenty, jak konvertovat, wiki, čím zobrazit, import, co to je dif?, význam slova, formát souboru, jak otevřít, export, přípona souboru dif

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Elektrolýza? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Dislokace Pamatujete si definici pojmu DPD? Vzpomněli byste si na význam slova Remise?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?