Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak otevřít soubor s příponou .dif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu dif s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru dif se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: co znamená dif?, .DIF, spuštění souboru, jak konvertovat, jak otevřít, co to je dif?, v čem upravit, Dokumenty, čím zobrazit, wiki, význam slova, informace, import, prohlížení, v čem spustit, jak vytvořit dif, jak přehrát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Pamatujete si definici pojmu Zemská osa? Vzpomněli byste si na význam slova Burčák? Znáte pojem Národ? Víte, co je to Esej?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?