Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak otevřít soubor s příponou .dif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony dif sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dif patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: .DIF, informace, jak otevřít, přípona souboru dif, import, export, v čem spustit, jak přehrát, spuštění souboru, formát souboru, jak převést, souborový formát, Dokumenty, editace, význam slova, .dif, jak konvertovat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Znáte pojem Dělená strava? Víte, co je to Syndrom vyhoření? Znáte význam termínu Quartz? Víte, co to je Suflé?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?