Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak otevřít soubor s příponou .dif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte text dif se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona dif je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: Dokumenty, import, jak vytvořit dif, jak převést, význam slova, co to je dif?, souborový formát, wiki, formát souboru, editace, co znamená dif?, .DIF, jak otevřít, přípona souboru dif, v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Víte, co to je Mangold? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kabala? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo LMD Pamatujete si definici pojmu Křišťál?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?