Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, editovat, zobrazit, exportovat, rozbalit, změnit, komprimovat soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem spustit, editovat, zobrazit, exportovat, rozbalit, změnit, komprimovat soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak spustit, přehrát, komprimovat soubor s příponou .dif?

V čem editovat, konvertovat, zobrazit soubor s koncovkou .dif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, exportovat, prohlížet soubor formátu dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu dif se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona dif se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: informace, v čem upravit, převod souborů, jak editovat, editace, spuštění souboru, jak rozbalit, jak konvertovat, .dif, přípona souboru dif, jak komprimovat, formát souboru, prohlížení, souborový formát, koncovka souboru dif, význam slova, zkratka dif, .DIF

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Znáte výraz Prdopeč? Znáte výraz Kreatinin? Víte, co je to Křišťál? Vzpomněli byste si na význam slova Džihád?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?