Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, převést, spustit, exportovat, rozbalit, komprimovat, konvertovat soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem editovat, převést, spustit, exportovat, rozbalit, komprimovat, konvertovat soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak editovat, prohlížet, konvertovat soubor s příponou .dif?

V čem převést, zobrazit, spustit soubor s koncovkou .dif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, exportovat, přehrát soubor formátu dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Chyby vyhrazeny.

Definici souborového formátu dif můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru dif je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: jak rozbalit, jak otevřít, souborový formát, význam slova, Dokumenty, wiki, koncovka souboru dif, druhy souborů, export, jak vytvořit dif, editace, čím zobrazit, prohlížení, spuštění souboru, v čem spustit, co to je dif?, formát souboru, jak převést

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Znáte výraz Předmět? Znáte pojem Senča? Víte, co to je OMG? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Slovo složené?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?