Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak otevřít soubor s příponou .dif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Tento text (dif) můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dif je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: export, význam slova, jak přehrát, Dokumenty, co znamená dif?, souborový formát, v čem spustit, formát souboru, koncovka souboru dif, přípona souboru dif, spuštění souboru, čím zobrazit, import, wiki, prohlížení, v čem upravit, editace

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jalovice Pamatujete si definici pojmu EBITDA? Vzpomněli byste si na význam slova Myrha? Znáte pojem Armatura?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?