Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, exportovat, spustit, komprimovat, vytvořit, rozbalit, importovat soubor s příponou dif (Dokumenty)

Přípona souboru dif

Soubor s příponou .dif bývá nejčastěji souborem obsahující data tabulkového procesoru Microsoft excel, který obsahuje pouze text, hodnoty aktivní stránky. Jedná se o zkratku Data Interchange Format.

Význam slova, termín, co je to dif? Jak a v čem změnit, exportovat, spustit, komprimovat, vytvořit, rozbalit, importovat soubor s příponou dif (Dokumenty)

Souborový formát: dif

Jak změnit, přehrát, importovat soubor s příponou .dif?

V čem exportovat, konvertovat, spustit soubor s koncovkou .dif?

V jakém programu (aplikaci) můžeme editovat, komprimovat, zobrazit soubor formátu dif?

Microsoft excel
OpenOffice.org calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Gnumeric

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to dif? s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona dif patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: co to je dif?, formát souboru, jak vytvořit dif, informace, .DIF, v čem upravit, druhy souborů, jak přehrát, import, převod souborů, přípona souboru dif, jak rozbalit, jak komprimovat, Dokumenty, význam slova, souborový formát, prohlížení, export

Teď už víte Co znamená přípona souboru dif? Jak přehrát dif soubor, resp. jak zobrazit dif soubor.

Pamatujete si definici pojmu Vltavín? Znáte význam termínu Adenom? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Rukojeť? Znáte význam termínu Beletrie?

Vybrané formáty a přípony souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dif. Před použitím zde uvedených aplikací se vždy seznamte s licenční smlouvu obsahující podmínky, za kterých lze program využívat. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?