Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, rozbalit, změnit, vytvořit, exportovat, upravit, importovat soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Přípona souboru sxc

Přípona .sxc označuje dokument tabulkového procesoru. Formát vyvinula společnost Sun Microsystem a jeho plné jméno zní StarOffice Calc Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to sxc? Jak a v čem přehrát, rozbalit, změnit, vytvořit, exportovat, upravit, importovat soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Souborový formát: sxc

Jak přehrát, konvertovat, importovat soubor s příponou .sxc?

V čem rozbalit, spustit, změnit soubor s koncovkou .sxc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, vytvořit, komprimovat soubor formátu sxc?

Microsoft Office excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Apache Open Office
OpenOffice.org Calc

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem sxc s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona sxc patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: Dokumenty, přípona souboru sxc, jak komprimovat, jak změnit, .SXC, jak rozbalit, .sxc, co to je sxc?, druhy souborů, prohlížení, souborový formát, jak otevřít, v čem upravit, spuštění souboru, převod souborů, čím zobrazit, zkratka sxc, export

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou sxc? Jak přehrát sxc soubor, resp. jak zobrazit sxc soubor.

Víte, co je to Kaki? Vzpomněli byste si na význam slova Dystopie? Víte, co to je GSM? Pamatujete si definici pojmu Chalva?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxc. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.