Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Přípona souboru sxc

Přípona .sxc označuje dokument tabulkového procesoru. Formát vyvinula společnost Sun Microsystem a jeho plné jméno zní StarOffice Calc Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to sxc? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Souborový formát: sxc

Jak otevřít soubor s příponou .sxc?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sxc?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sxc?

Microsoft Office excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Apache Open Office
OpenOffice.org Calc

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem sxc s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona sxc je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru sxc, editace, jak otevřít, prohlížení, spuštění souboru, Dokumenty, jak přehrát, v čem upravit, import, wiki, co znamená sxc?, význam slova, export, koncovka souboru sxc, informace, .SXC, formát souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou sxc? Jak přehrát sxc soubor, resp. jak zobrazit sxc soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Tundra? Znáte pojem Přísudek? Víte, co je to Imobilizér? Znáte význam termínu Diakritika?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxc. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.