Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Přípona souboru sxc

Přípona .sxc označuje dokument tabulkového procesoru. Formát vyvinula společnost Sun Microsystem a jeho plné jméno zní StarOffice Calc Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to sxc? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Souborový formát: sxc

Jak otevřít soubor s příponou .sxc?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sxc?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sxc?

Microsoft Office excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Apache Open Office
OpenOffice.org Calc

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru sxc? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru sxc se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru sxc, význam slova, prohlížení, import, jak převést, souborový formát, jak vytvořit sxc, editace, formát souboru, jak přehrát, koncovka souboru sxc, čím zobrazit, Dokumenty, Dokumenty, informace, wiki, jak konvertovat

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou sxc? Jak přehrát sxc soubor, resp. jak zobrazit sxc soubor.

Znáte pojem Unisex? Víte, co je to Řípa? Znáte význam termínu Tapioka? Víte, co to je Linon?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxc. Každý software má jiné podmínky použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.