Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, importovat, rozbalit, komprimovat, upravit, exportovat, vytvořit soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Přípona souboru sxc

Přípona .sxc označuje dokument tabulkového procesoru. Formát vyvinula společnost Sun Microsystem a jeho plné jméno zní StarOffice Calc Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to sxc? Jak a v čem editovat, importovat, rozbalit, komprimovat, upravit, exportovat, vytvořit soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Souborový formát: sxc

Jak editovat, zobrazit, vytvořit soubor s příponou .sxc?

V čem importovat, prohlížet, rozbalit soubor s koncovkou .sxc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, komprimovat, převést soubor formátu sxc?

Microsoft Office excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Apache Open Office
OpenOffice.org Calc

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte text sxc s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Souborová přípona sxc se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, formát souboru, spuštění souboru, čím zobrazit, co to je sxc?, jak rozbalit, v čem spustit, druhy souborů, jak komprimovat, Dokumenty, import, jak změnit, co znamená sxc?, převod souborů, jak otevřít, editace, jak převést, informace

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou sxc? Jak přehrát sxc soubor, resp. jak zobrazit sxc soubor.

Víte, co je to Bouldering? Znáte význam termínu Dysgrafie? Znáte výraz Aretace? Znáte výraz THX?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxc. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.