Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, změnit, importovat, zobrazit, spustit, editovat, komprimovat soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Přípona souboru sxc

Přípona .sxc označuje dokument tabulkového procesoru. Formát vyvinula společnost Sun Microsystem a jeho plné jméno zní StarOffice Calc Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to sxc? Jak a v čem exportovat, změnit, importovat, zobrazit, spustit, editovat, komprimovat soubor s příponou sxc (Dokumenty)

Souborový formát: sxc

Jak exportovat, prohlížet, komprimovat soubor s příponou .sxc?

V čem změnit, otevřít, importovat soubor s koncovkou .sxc?

V jakém programu (aplikaci) můžeme upravit, zobrazit, převést soubor formátu sxc?

Microsoft Office excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
Apache Open Office
OpenOffice.org Calc

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech.

Sdílejte text sxc s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru sxc je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: editace, v čem spustit, v čem upravit, význam slova, import, .sxc, export, jak změnit, .SXC, Dokumenty, jak vytvořit sxc, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, jak rozbalit, jak editovat, prohlížení, co znamená sxc?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou sxc? Jak přehrát sxc soubor, resp. jak zobrazit sxc soubor.

Znáte výraz Rehabilitace? Pamatujete si definici pojmu Ragú? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Vidimace? Vzpomněli byste si na význam slova NATO?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sxc. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.