Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Přípona souboru ace

Kompresní formát vynalezený Marcelem Lemkem. Největší popularity dosáhl kolem roku 2000.

Význam slova, termín, co je to ace? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Souborový formát: ace

Jak otevřít soubor s příponou .ace?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ace?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ace?

WinAce

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru ace? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ace je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: jak přehrát, spuštění souboru, v čem spustit, .ACE, Komprimace dat, jak konvertovat, formát souboru, jak otevřít, čím zobrazit, wiki, koncovka souboru ace, v čem upravit, export, význam slova, co to je ace?, import, přípona souboru ace

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou ace? Jak přehrát ace soubor, resp. jak zobrazit ace soubor.

Víte, co je to Akcie? Znáte význam termínu Salko? Víte, co to je Ironie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Skořice?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ace. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?