Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, prohlížet, rozbalit, importovat, otevřít, vytvořit, konvertovat soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Přípona souboru ace

Kompresní formát vynalezený Marcelem Lemkem. Největší popularity dosáhl kolem roku 2000.

Význam slova, termín, co je to ace? Jak a v čem přehrát, prohlížet, rozbalit, importovat, otevřít, vytvořit, konvertovat soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Souborový formát: ace

Jak přehrát, editovat, konvertovat soubor s příponou .ace?

V čem prohlížet, komprimovat, rozbalit soubor s koncovkou .ace?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, importovat, převést soubor formátu ace?

WinAce

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ace s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru ace patří do kategorie Komprimace dat

Klíčová slova: prohlížení, formát souboru, jak změnit, v čem spustit, spuštění souboru, Komprimace dat, jak rozbalit, co znamená ace?, přípona souboru ace, převod souborů, .ACE, význam slova, import, zkratka ace, jak převést, čím zobrazit, jak editovat, wiki

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou ace? Jak přehrát ace soubor, resp. jak zobrazit ace soubor.

Víte, co je to Cookies? Znáte pojem Kumys? Vzpomněli byste si na význam slova Rovnoběžka? Víte, co to je Nonsens?

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ace. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?