Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, importovat, editovat, otevřít, zobrazit, převést, rozbalit soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Přípona souboru ace

Kompresní formát vynalezený Marcelem Lemkem. Největší popularity dosáhl kolem roku 2000.

Význam slova, termín, co je to ace? Jak a v čem exportovat, importovat, editovat, otevřít, zobrazit, převést, rozbalit soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Souborový formát: ace

Jak exportovat, vytvořit, rozbalit soubor s příponou .ace?

V čem importovat, upravit, editovat soubor s koncovkou .ace?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, otevřít, přehrát soubor formátu ace?

WinAce

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ace? Potom se o definici podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Formát souboru ace se nachází v sekci Komprimace dat

Klíčová slova: čím zobrazit, v čem spustit, formát souboru, druhy souborů, jak přehrát, význam slova, jak editovat, v čem upravit, koncovka souboru ace, jak otevřít, převod souborů, import, .ace, jak vytvořit ace, prohlížení, co znamená ace?, jak konvertovat, Komprimace dat

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou ace? Jak přehrát ace soubor, resp. jak zobrazit ace soubor.

Pamatujete si definici pojmu Mysl? Pamatujete si definici pojmu Baklava? Vzpomněli byste si na význam slova Pinterest? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Hmotnost?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění (přehrání) některých typů souborů je vyžadován kromě aplikace (programu) vyžadován i zásuvký modul (plugin, kodek)). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ace. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji se setkaváme s freeware, shareware nebo adware aplikacemi. Dále se může jedna o open source software nebo o proprietární software. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?