Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, komprimovat, přehrát, editovat, upravit, spustit, otevřít soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Přípona souboru ace

Kompresní formát vynalezený Marcelem Lemkem. Největší popularity dosáhl kolem roku 2000.

Význam slova, termín, co je to ace? Jak a v čem převést, komprimovat, přehrát, editovat, upravit, spustit, otevřít soubor s příponou ace (Komprimace dat)

Souborový formát: ace

Jak převést, změnit, otevřít soubor s příponou .ace?

V čem komprimovat, zobrazit, přehrát soubor s koncovkou .ace?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, editovat, importovat soubor formátu ace?

WinAce

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ace s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Koncovka souboru ace je v kategorii Komprimace dat

Klíčová slova: Komprimace dat, jak převést, formát souboru, export, co znamená ace?, editace, co to je ace?, jak komprimovat, import, wiki, v čem upravit, jak vytvořit ace, v čem spustit, souborový formát, .ace, převod souborů, význam slova, jak konvertovat

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou ace? Jak přehrát ace soubor, resp. jak zobrazit ace soubor.

Znáte výraz Scénář? Pamatujete si definici pojmu Živá čokoláda? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Covid-19 Víte, co to je Sloveso?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ace. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?