Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, upravit, přehrát, editovat, změnit, prohlížet, konvertovat soubor s příponou bsh (Spustitelné soubory)

Přípona souboru bsh

Přípona souboru .bash označuje shellový bourne shell skript v unixových operačních systémech. Jedná se o textový soubor, který obsahuje posloupnost příkazů, které jsou po spuštění zpracovávány interpretem příkazového řádky (jednotlivé příkazy jsou postupně spouštěny). Zkratka bash je akronymem slov Bourne shell.

Význam slova, termín, co je to bsh? Jak a v čem importovat, upravit, přehrát, editovat, změnit, prohlížet, konvertovat soubor s příponou bsh (Spustitelné soubory)

Souborový formát: bsh

Jak importovat, zobrazit, konvertovat soubor s příponou .bsh?

V čem upravit, rozbalit, přehrát soubor s koncovkou .bsh?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, editovat, exportovat soubor formátu bsh?

Vytvoření, úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění
Unixový příkazový řádek
CygWin (Windows)

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru bsh? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Koncovka souboru bsh patří do kategorie Spustitelné soubory

Klíčová slova: Spustitelné soubory, převod souborů, jak převést, v čem spustit, co znamená bsh?, jak otevřít, export, jak konvertovat, význam slova, čím zobrazit, v čem upravit, koncovka souboru bsh, .bsh, zkratka bsh, prohlížení, jak editovat, editace, .BSH

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou bsh? Jak přehrát bsh soubor, resp. jak zobrazit bsh soubor.

Víte, co je to Definice? Víte, co je to Přírodnina? Pamatujete si definici pojmu Apostrof? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Osciloskop?

Zkuste také následující přípony souborů

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bsh. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.