Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, zobrazit, exportovat, převést, spustit, komprimovat, upravit soubor s příponou bsh (Spustitelné soubory)

Přípona souboru bsh

Přípona souboru .bash označuje shellový bourne shell skript v unixových operačních systémech. Jedná se o textový soubor, který obsahuje posloupnost příkazů, které jsou po spuštění zpracovávány interpretem příkazového řádky (jednotlivé příkazy jsou postupně spouštěny). Zkratka bash je akronymem slov Bourne shell.

Význam slova, termín, co je to bsh? Jak a v čem prohlížet, zobrazit, exportovat, převést, spustit, komprimovat, upravit soubor s příponou bsh (Spustitelné soubory)

Souborový formát: bsh

Jak prohlížet, konvertovat, upravit soubor s příponou .bsh?

V čem zobrazit, vytvořit, exportovat soubor s koncovkou .bsh?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, převést, editovat soubor formátu bsh?

Vytvoření, úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění
Unixový příkazový řádek
CygWin (Windows)

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací.

Sdílejte text bsh s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru bsh se nachází v sekci Spustitelné soubory

Klíčová slova: druhy souborů, .BSH, čím zobrazit, formát souboru, v čem spustit, co znamená bsh?, jak editovat, jak rozbalit, jak konvertovat, export, import, Spustitelné soubory, zkratka bsh, převod souborů, spuštění souboru, informace, co to je bsh?, souborový formát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou bsh? Jak přehrát bsh soubor, resp. jak zobrazit bsh soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova 4U? Znáte výraz SSHD disk? Znáte pojem Vltavín? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Parkán

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bsh. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.