Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cdr (Audio soubory)

Přípona souboru cdr

CDR je zkratka CD Raw. Jedná se o audio soubory získané z audio CD podobné formátu .wav.

Význam slova, termín, co je to cdr? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cdr (Audio soubory)

Souborový formát: cdr

Jak otevřít soubor s příponou .cdr?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cdr?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cdr?

Roxio Toast 10 Titanium
Apple iTunes

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cdr? s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru cdr je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: jak přehrát, koncovka souboru cdr, .CDR, v čem upravit, souborový formát, jak vytvořit cdr, Audio soubory, jak převést, .cdr, informace, Audio soubory, formát souboru, čím zobrazit, import, co to je cdr?, co znamená cdr?, spuštění souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru cdr? Jak přehrát cdr soubor, resp. jak zobrazit cdr soubor.

Víte, co je to Vasektomie? Znáte význam termínu Outsourcing? Víte, co to je Sloveso? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Menstruace?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cdr. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?