Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Přípona souboru uos

Přípona .uos je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v tabulkovém procesoru. Je podobný (avšak nekompatiblní) jako formát ods nebo xlsx.

Význam slova, termín, co je to uos? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Souborový formát: uos

Jak otevřít soubor s příponou .uos?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uos?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uos?

OpenOffice.org
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
WPS Office 2009

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Definici souborového formátu uos můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru uos je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: import, wiki, jak vytvořit uos, v čem spustit, editace, prohlížení, co znamená uos?, jak konvertovat, jak převést, Dokumenty, souborový formát, .UOS, čím zobrazit, v čem upravit, přípona souboru uos, význam slova, Dokumenty

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona uos? Jak přehrát uos soubor, resp. jak zobrazit uos soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Iphone Pamatujete si definici pojmu Rešerše? Vzpomněli byste si na význam slova Gastroenterologie? Znáte pojem Soundbar?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uos. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?