Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, konvertovat, rozbalit, převést, změnit, upravit, zobrazit soubor s příponou uos (Dokumenty)

Přípona souboru uos

Přípona .uos je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v tabulkovém procesoru. Je podobný (avšak nekompatiblní) jako formát ods nebo xlsx.

Význam slova, termín, co je to uos? Jak a v čem přehrát, konvertovat, rozbalit, převést, změnit, upravit, zobrazit soubor s příponou uos (Dokumenty)

Souborový formát: uos

Jak přehrát, komprimovat, zobrazit soubor s příponou .uos?

V čem konvertovat, vytvořit, rozbalit soubor s koncovkou .uos?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, převést, exportovat soubor formátu uos?

OpenOffice.org
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
WPS Office 2009

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách.

Sdílejte text uos s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.


 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Formát souboru uos je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: wiki, jak převést, jak vytvořit uos, koncovka souboru uos, .uos, zkratka uos, prohlížení, převod souborů, význam slova, Dokumenty, jak komprimovat, .UOS, jak přehrát, souborový formát, v čem spustit, druhy souborů, jak rozbalit, čím zobrazit

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou uos? Jak přehrát uos soubor, resp. jak zobrazit uos soubor.

Víte, co je to Modus operandi? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Relativismus? Vzpomněli byste si na význam slova ROFL? Pamatujete si definici pojmu Pyrolýza?

Výběr náhodných koncovek souborů

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uos. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?