Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Přípona souboru uos

Přípona .uos je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v tabulkovém procesoru. Je podobný (avšak nekompatiblní) jako formát ods nebo xlsx.

Význam slova, termín, co je to uos? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou uos (Dokumenty)

Souborový formát: uos

Jak otevřít soubor s příponou .uos?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .uos?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .uos?

OpenOffice.org
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
WPS Office 2009

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Tento text (uos) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru uos patří do sekce Dokumenty

Klíčová slova: jak konvertovat, Dokumenty, export, souborový formát, co znamená uos?, wiki, co to je uos?, jak přehrát, v čem upravit, .UOS, .uos, jak otevřít, prohlížení, editace, jak vytvořit uos, Dokumenty, koncovka souboru uos

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona uos? Jak přehrát uos soubor, resp. jak zobrazit uos soubor.

Pamatujete si definici pojmu Akcie? Vzpomněli byste si na význam slova Kortikoidy? Znáte pojem Cloud? Víte, co je to Sacharidy?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uos. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?