Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, editovat, přehrát, importovat, konvertovat, zobrazit, rozbalit soubor s příponou uos (Dokumenty)

Přípona souboru uos

Přípona .uos je z rodiny formátů Uniform Office Format vyvinutých v Číně. UOS je zkratkou Uniform Office Spreadsheet. Jedná se o formát pro ukládání dokumentů vytvořených v tabulkovém procesoru. Je podobný (avšak nekompatiblní) jako formát ods nebo xlsx.

Význam slova, termín, co je to uos? Jak a v čem změnit, editovat, přehrát, importovat, konvertovat, zobrazit, rozbalit soubor s příponou uos (Dokumenty)

Souborový formát: uos

Jak změnit, upravit, rozbalit soubor s příponou .uos?

V čem editovat, vytvořit, přehrát soubor s koncovkou .uos?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, importovat, komprimovat soubor formátu uos?

OpenOffice.org
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
WPS Office 2009

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to uos? se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru uos se nachází v sekci Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru uos, export, jak komprimovat, druhy souborů, .UOS, souborový formát, co to je uos?, jak vytvořit uos, čím zobrazit, jak otevřít, jak rozbalit, jak převést, jak konvertovat, jak editovat, zkratka uos, převod souborů, wiki, formát souboru

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru uos? Jak přehrát uos soubor, resp. jak zobrazit uos soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Kolísavý tlak? Znáte výraz Java? Znáte význam termínu Ontologie? Znáte pojem Lambda sonda?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou uos. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?